photo 2024 06 26 14 20 13

Під час Чемпіонату України з української боротьби на поясах, що відбувся 21–23 червня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького студенти наукового гуртка провели важливі дослідження.

Наталя Годик (3 курс), Тетяна Гудиш (1 курс) та Володимир Мисько (2 курс) визначали особливості реагування організму спортсменів на змагальні навантаження шляхом вимірювання функціональних показників діяльності серцево-судинної та дихальної систем, цитоморфологічних проб букального епітелію, а також оцінювали стійкість до стресу з допомогою психологічних методик.

photo 2024 06 26 14 20 11

Ці дослідження проводили під керівництвом кандидата біологічних наук, доцента кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Олени Мусієнко, допомагала в дослідженнях кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладачк кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Тетяна Гуртова.

photo 2024 06 26 14 20 15

Ці дослідження допоможуть покращити розуміння впливу спортивних навантажень на організм та сприятимуть підвищенню ефективності тренувань спортсменів.

photo 2024 06 26 14 20 17

Допис підготував Назарій ІВАНИЦЬКИЙ, асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я