фото 1

27 червня 2024 року виконувач обовʼязків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак провів робочу зустріч із директором ТОВ «Епіцентр К» Олегом Шеховцовим та представниками академічної спільноти Університету. Зокрема в обговоренні можливих напрямів співпраці між Університетом та ТОВ «Епіцентр К» також взяли участь декан біолого-технічного факультету Андрій Бойко, декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак і керівник відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Богдан Галух.

фото 2

Як підсумок зустрічі очільник Університету Іван Парубчак та директор ТОВ «Епіцентр К» Олег Шеховцов підписали договір про співпрацю, відповідно до якого заплановано спільну навчальну, навчально-методичну, науково-дослідну роботу, надання інформаційних та консультативних послуг, взаємний обмін досвідом і підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти, проведення виробничої та переддипломної практик на базі торгового центру, окрім того, майстер-класів, лекцій, екскурсій та різноманітних тренінгів для підвищення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань, їх практичного застосування на виробництві і звісно особистісного розвитку здобувачів освіти.

фото 3

фото 4

Підписання цього документа створює можливості для здобувачів та викладацького складу і впевнені, що подальша співпраця Університету та ТОВ «Епіцентр К» буде результативною й ефективною.

Пресслужба