Ми оплатимо навчання кращим студентам вашого навчального закладу, в рамках соціальної програми Scholarship: «Оплата за весь рік навчання у твоєму ВНЗ».

Ця програма спрямована на підтримку талановитих студентів, які прагнуть досягти успіху в навчанні та реалізувати свої мрії.

Деталі програми
Програма Scholarship популярна у всьому світі. Ми приєднались до соціальної програми, щоб підтримати молоді таланти.

Загальний обсяг гранту: 100 000 грн (сто тисяч гривень).

1 місце: Оплата навчання за 1 навчальний рік.

2 місце: Оплата навчання за півроку.

3 місце: Оплата навчання за 3 навчальні місяці.

Оплата переможцям буде переведена на рахунок ВНЗ у заявленій національній валюті, але не більше встановлених лімітів.

Хто може взяти участь: будь-який студент 1-5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання.Єдина умова – навчання на контрактній формі.

Що необхідно зробити: написати статтю-дослідження на тему “Еко-будівництво”. Мінімальний обсяг статті: 5 тис. символів, максимальний – без обмежень.

Студентам, які бажають прийняти участь:

детально ознайомтесь з умовами конкурсу, на нашій веб-сторінці;

зареєструйте власну кандидатуру на нашому сайті;

напишіть статтю на тему “Еко-будівництво” і розмістіть її на сайті навчального закладу/ власному блозі з приміткою: «Розміщена в рамках проекту Scholarship від КОЛЕО», або відправте нам Google-документ для публікації у нашому блозі.