Тренінг зі стресостійкості
З ініціативи університетського психолога Ольги Швед проведено серію тренінгів з розвитку стресостійкості, які відбулися 22, 24, 27, 31 січня 2025 року на платформі Zoom.
Зважаючи на реалії, в яких живемо, чи не щодня опиняємося в обставинах, які змушують набути здатність стресостійкості, вміння опанувати себе, бути ефективними в різних умовах. У сучасному світі недостатньо бути професіоналом своєї справи, треба бути адаптивними, врівноваженими, вміти керувати своїми емоціями.
Тренінг провела Ольга Швед, фахівець у сфері психології та управління стресом. Учасниками тренінгу було близько ста викладачів Університету. У процесі тренінгу розглянуто основні причини стресу в професійній діяльності, запропоновано методи управління стресом та емоціями і практичні техніки для підвищення стресостійкості, також учасники обговорили стратегії підтримки психічного здоров’я
Проведена серія тренінгів – це чудова можливість отримати нові знання, обмінятися досвідом з колегами та знайти ефективні рішення для нормалізації власного стану та управління ним.
Своїми враженнями стосовно проведених вебінарів поділилася професор Олеся Смолінська: «насамперед – це проблема реагування на тривалий стрес, що вже набув у нас статусу хронічного. Наслідки життя у стресовому стані можуть бути і руйнівними, і слугувати початком для вибудовування нової особистісної “служби безпеки”, адже це – реакція на незвичайні обставини. Тому розуміння свого стану, вироблення здатності розрізняти те, чому слід протистояти, а що варто трансформувати у свій наступний етап розвитку – дуже важливе. Ще одним позитивним моментом, який виокремила для себе, є привчання до терапевтичного спілкування з фахівцем, виховання культури звернення до психолога. Для викладачів це особливо важливо ще й тому, що вони “понесуть” це розуміння в студентські авдиторії. Так що – дякую!».
Пресслужба
- Деталі
-
Опубліковано: 03 лютого 2025
-
Перегляди: 40