EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 Крок перший.

Знайомство учнів МАН із Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та роботою кафедр, факультетів.


Львівська обласна Мала академія наук заснована у жовтні 1978 році з ініціативи вчених Західного наукового центру Академії наук України та відділу Львівського міськвиконкому. Основна мета МАН – допомогти педагогам у навчально – виховній роботі, пропагувати досягнення науки і техніки, серед учнівської молоді, прищеплювати обдарованим дітям навички творчої, науково – дослідницької роботи, сприяти свідомому вибору професії.

З МАН активно співпрацюють заклади вищої освіти м. Львова: Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний університет імені І. Франка, Національний лісотехнічний університет України. Випускники МАН стають студентами різних факультетів цих навчальних закладів.
З лютого 2018 р. перші кроки співпраці з МАН здійснились в нашому університеті. Велике спасибі за підтримку моєї ініціативи ( доц. Ваврисевич Я.С.) співпраці МАН з факультетами ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького ректорові, професору Стибелю В.В, проректорові доцентові Туркові І. Б, деканові ветеринарного факультету Стронському Ю. С, деканові факультету харчових технологій та біотехнології (на той час) професору Пасці М. З, а також завідувачам кафедр професору Цісарик О.Й, доценту Драчук У.Р, професору Гамоті А.А та іншим небайдужим до учнівської науки.
За цей час, із метою популяризації серед учнівської молоді, професій ветеринарного лікаря, технолога харчової галузі виробництва, в першу чергу відбулись зустрічі з викладачами кафедри молока та молочних продуктів, м’яса, м’ясних продуктів та олійно – жирових виробів, хірургії, терапії, анатомії тощо.
На загал, до поглибленого ознайомлення з фаховими напрямками нашого університету залучено понад 40 учнів 9 – 11 класів шкіл м. Львова та області. Були проведені екскурсії на факультети харчових технологій та біотехнології з майстер - класами виготовлення морозива. Майстер – клас проводили викладачі кафедри. На екскурсії ветеринарним факультетом учні ознайомилися з музеєм підків, про які цікаво розповідав професор Гамота А.А. На кафедрі анатомії захопливу бесіду про тварин та їх лікування провів декан факультету доцент Стронський Ю. С.

 

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru