EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

27 жовтня ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького відчинив двері для майбутніх абітурієнтів – учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, коледжів та їхніх батьків. Зустрічали гостей «Троїсті музики» - студентський ансамбль народних інструментів, вручали інформаційні матеріали про університет і факультети, частували усіх кавою і тістечками – «День відкритих дверей» став справжнім святом як для господарів, так і для майбутніх вступників. Охочих познайомитись з університетом, умовами вступу і навчання зібралось понад чотири сотні. Актова зала заледве вмістила усіх.

Перший проектор університету Ігор Турко привітав майбутніх абітурієнтів і їхніх батьків. Він коротко розповів про університет і спеціальності, які тут можна здобути. «З великої кількості спеціальностей ви можете вибрати для себе ту, яка вам до вподоби. На усіх фахівців, які готує наш університет є попит на ринку праці, - сказав перший проректор Ігор Турко. – Наші студенти, навчаючись, отримують практичні навички у різних установах не лише Львова чи України, але й за кордоном. Тому вони вигідно відрізняняються від своїх колег з інших навчальних закладів. Ми дослухаємось до студентів і знаємо, що більшість із них хочуть навчатися і працювати. І ми в цьому їм допомагаємо». Він побажав випускникам шкіл і коледжів скерувати енергію і ентузіазм у правильне русло, добре вчитися, успішно скласти ЗНО і з багатьох пропозицій вибрати той фах, який у майбутньому буде приносити задоволення і матеріальний достаток.
Цікаву та корисну інформацію про новації вступної кампанії у 2020 році, умови прийому до університету та умови вступу на окремі спеціальності розповів відповідальний секретар приймальної комісії Роман Данкович.
Більш докладніше про спеціальності, переваги навчання і практику та майбутнє працевлаштування розповідали декани факультетів. Про факультет ветеринарної медицини розповів заступник декана Юрій Леньо, про біотехнологічний факультет – Андрій Бойко, про факультет економіки і менеджменту – Олег Гримак, про факультет харчових технологій та біотехнології – Галина Коваль, про факультет ветеринарної гігієни, екології та права – Руслан Пеленьо.
Про те, як навчаються, відпочивають і розважаються, у яких гуртках і заходах беруть участь не лише розповіла, але й продемонструвала студентка IV курсу факультету ветеринарної медицини, голова профкому студентів і аспірантів Соломія Мосевич.
Зрештою, багато чого абітурієнти могли побачити на власні очі, адже під час свята виступили студентські колективи університету: народний студентський хор «Ватра», народна хорова капела бандуристів, ансамбль народних іструментів «Троїсті музики», народний танцювальний колектив «Підгір’я», вокалісти університету «Золотий лев».

Після урочистої частини відбулося ближче знайомство майбутніх вступників з викладачами. Вступники відвідали кафедри, сучасні лабораторії та музеї університету.
Пресслужба

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru