EN   UA

logo КАФЕДРА ПРАВА

 В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 fb     іnstagram    telegramm 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

5 жовтня у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся «Освітній десант» – захід з підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників закладів вищої освіти та популяризації сучасних підходів у викладанні.


Учасниками цього перформансу освітніх майстер-класів, організованому тренінговим центром T-Update, у партнерстві з ГО «Вище» та центром розвитку особистості «TrainingBOX», були й викладачі кафедри права нашого університету – Олена Ніканорова і Христина Кульгавець.
У вітальному слові організатори розповіли про теорію поколінь і її вплив на навчання та викладання, про найбільш затребувані компетентності ХХІ ст.
Двогодинні майстер-класи були присвячені сучасним підходам та методам викладання і навчання: кейс-методу, фасилітації, тренінгу, коучингу тощо; інструментам розвитку компетентностей (креативності, роботи в команді, ефективної комунікації, емоційного інтелекту).
Набутий викладачами досвід сприятиме оригінальному та результативному процесу навчання студентів, які намагаються іти в ногу з сучасними суспільними викликами.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru