EN   UA

logo КАФЕДРА ПРАВА

 В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 fb     іnstagram    telegramm 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Ми прагнемо жити в успішному суспільстві, а успішне суспільство можуть побудувати лише професіонали – гарні фахівці, знавці своєї справи.
Нерідко молодій людині важко визначитися з майбутньою спеціальністю. Тому метою проведення профорієнтаційної роботи є допомога учням випускних класів у виборі майбутньої професії, опираючись при цьому на їхні можливості, здібності і таланти, а також враховуючи потреби сучасного суспільства.

Аби допомогти одинадцятикласникам зробити правильний вибір, студенти спеціальності 081 «Право» провели профорієнтаційні зустрічі у своїх рідних школах. Адже саме студенти, як ніхто інший, розуміють потреби і побоювання майбутніх випускників, до їхніх дружніх порад прислухаються, їм довіряють.

26 вересня студентка 3-го курсу Ірина Тарас відвідала Опорний заклад Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №3 ім. Т. Шевченка, а її одногрупниця Марта Васько – СЗШ №95 і СЗШ №30 м. Львова.
27 вересня з учнями 11-го класу Красненської ЗОШ № 2, а також сусідньої Сторонибабської ЗОШ Буського р-ну Львівської області зустрілися студенти-правники 2-го курсу Вероніка Терпляк та Марта Міхневич. Цього ж дня студент 3-го курсу Валерій Каплун відвідав свою Alma mater – НВО №5 ім. Сергія Єфремова (м. Хмельницький). А 4 жовтня студентка 2-го курсу Христина Дідик завітала до Хоробрівської ЗОШ I-III ст. Сокальського р-н Львівської обл.

Студенти поділилися враженнями від студентського життя і відповіли на найактуальніші для майбутніх випускників запитання. Вони ознайомили майбутніх вступників із переліком спеціальностей, за якими у ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів, умовами вступу, а також розповіли про переваги навчання в нашому університеті.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru