EN   UA

1

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Пропонуються місця для відпочинку у пансіонаті «Ксеня» що знаходиться в смт. Східниця.

Пансіонат розташований в смерековому лісі, на висоті 700 м над рівнем моря, на узліссі національного парку "Сколівські Бескиди". Відстань від пансіонату до автовокзалу та центру Східниці - 400 м (15-20 хвилин ходу).

На території є альтанка, стаціонарний мангал під накриттям, місце для авто, кухня, де можна самостійно приготувати їжу (електроплита, мікрохвильовка, пральна машинка) + справжня піч-кухня, де в грибну пору року можна висушити назбирані гриби. Їжу можна самостійно приготувати на кухні. За 300 м є кафе та продуктова крамниця, місцевий ринок.

Найближчі мінеральні джерела: із залізною водою №15, гліцеринове № 357 розташовані на відстані 100 м від пансіонату (5 хвилин ходу). Джерело типу "Нафтуся" №10 розташоване за 300 метрів (15 хвилин ходу). Біля пансіонату є майданчик для заняття спортом розташований у парку Пантелеймона цілителя (8 хвилин ходу).

В цегляному будинку є два поверхи по 4 кімнати на 18 місць. Туалет та душ є спільними на кожному поверсі, є гаряча вода.  В літньому будиночку є 4 кімнати на 11 місць, туалет є загальним на весь будинок без душової і гарячої води.  

Вартість проживання в цегляному будинку – 275 грн (нашим працівникам і їх сім'ям, а також студентам нашого університету - 250 грн) з особи за добу.

Вартість проживання в літньому будиночку – 160 грн (нашим працівникам та їхнім сім'ям - 135 грн, студентам нашого університету - 125 грн, іншим студентам - 150 грн) з особи за добу.

Контакти

Пансіонат "Ксеня" 

Львівська обл.
Дрогобицький р-н
смт. Східниця
вул. Промислова
тел.:
+38 (050) 10 12 891 (Telegram, Viber, WhatsApp) - Микола

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru