У четвер, 29 червня 2023 р. об 11:00 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про присвоєння вченого звання доцента Матвіїшину Тарасу Степановичу, Мартинюк Уляні Андріївні, Брезденю Володимиру Івановичу, Курляк Ірині Миколаївні, Данчевській Ірині Романівні, Білаш Юліані Петрівні та Турку Яромиру Ігоровичу.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

2. Про затвердження Положення про розклад навчальних занять Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

3. Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування робочих навчальних планів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

4. Про затвердження освітньо-професійної програми «Фармація» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» галузі знань 22 «Охорона здоров'я».
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

5. Про затвердження навчального плану освітньо-професійної програми «Фармація» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» галузі знань 22 «Охорона здоров'я».
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

6. Про затвердження освітньо-професійної програми «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

7. Про затвердження навчального плану освітньо-професійної програми «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

8. Про затвердження Положення про облік використаного робочого часу працівниками Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: начальник відділу кадрів Гентош О. П.

9. Про затвердження Положення про відділ кадрів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: начальник відділу кадрів Гентош О. П.

10. Стан та перспективи виховної роботи ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: керівничка відділу соціально-культурного розвитку університету Купчак Т. З.

11. Про рекомендацію до друку монографії «Євроінтеграційні перспективи розвитку аграрної економіки України» за загальною редакцією доц. Гримака О. Я.
Доповідач: декан ФЕМ, доц. Гримак О. Я.

12. Про рекомендацію навчального посібника «Ветеринарна гігієна і санітарія» (укладачі: Вороняк В. В., Чорний М. В., Милостивий Р. В.) до видання із грифом Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: голова видавничо-експертної комісії, проф. Смолінська О. Є.

13. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Рудіка О. В.
Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад із присудження ступеня доктора філософії Мазур І. Я.

14. Про зміну теми дисертаційної роботи Штогрину І. С.
Доповідач: відповідальна за аспірантуру та докторантуру, доц. Сливка І. М.

15. Різне.

Голова Вченої ради,