У четвер, 28 вересня 2023 р. об 14:30 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Питання перенесення вакантних місць за держзамовленням між факультетами для пільгових категорій студентів.
Доповідач: перший проректор університету, доц. І.Б. Турко
2. Звіт голови навчально-методичної ради університету.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.
3. План роботи навчально-методичної ради університету.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.
4. Про присвоєння вченого звання доцента Саварин Вікторії Іванівні, Харечку Дмитру Олексійовичу.
Доповідач: вчений секретар доц. Сливка І.М.
5. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Голумбійовської Т. В.
Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад із присудження ступеня доктора філософії Мазур І. Я.
6. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Стефаника О.Ю.
7. Про призначення рецензентів та структурного підрозділу для проведення попередньої експертизи докторської дисертації Чекана О. М.
Доповідач: секретар спеціалізованої вченої ради, професор Сімонов М.Р.
8. Про зміну теми дисертації аспірантці кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Кочетовій Г.С.
Доповідач: відповідальна за аспірантуру та докторантуру, доц. Курляк І. М.
9. Різне.

Заступник Голова Вченої ради Ігор ТУРКО