У четвер, 30 листопада 2023 р. об 14:30 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про затвердження змін та доповнень до Положення про силабус навчальної дисципліни Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

1. Про затвердження Положення про Інноваційний центр розвитку сталого скотарства.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

1. Про зміни в ННВЦ ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

1. Про підсумки набору вступників у 2023 році.

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Кіндрат О.В.

1. Інформація про проведену профорієнтаційну роботу та її результати.

Доповідач: перший проректор університету, доц. Турко І.Б.

1. Про затвердження Положення про робочу групу з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

Доповідач: уповноважена з питань запобігання і виявлення корупції Кульгавець Х.Ю.

1. Про підсумки внутрішнього та наглядового аудитів системи забезпечення якості ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького у 2023 році.

Доповідач: завідувач відділу забезпечення якості освіти та акредитації, доц. Сусол Н.Я.

1. Про нову редакцію стандарту СМЯ-9.3 «Аналізування з боку керівництва».

1. Про рекомендацію підручника «Конституційне право України» (укладач: Мелех Б. В.) до видання із грифом.

Доповідач: завідувач кафедри філософії та педагогіки, проф. Смолінська О.Є.

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Портенко М. П.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад із присудження ступеня доктора філософії Мазур І. Я.

1. Про зміну теми дисертаційної роботи аспіранта четвертого року навчання кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Чулюка Вячеслава Ігоровича.

Доповідач: відповідальна за аспірантуру та докторантуру, доц. Курляк І.М.

1. Про зміну теми дисертаційної роботи аспірантки четвертого року навчання кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Орєхової Христини Василівни.

Доповідач: відповідальна за аспірантуру та докторантуру, доц. Курляк І.М.

1. Різне.

Голова Вченої ради                                                              Іван ПАРУБЧАК