1

6 березня 2024 року представники Університету – адміністратор системи StrikePlagiarism в Університеті Орест Кацараба та завідувач відділу забезпечення якості освіти та акредитації Наталія Сусол, взяли участь у воркшопі на тему “Штучний інтелект в академічному процесі: виклики і можливості”, від компанії Plagiat.pl. Модератороми заходу були виконавчий директор компанії Plagiat.pl Алі Тахмазов та представники Львівського офісу – Анна Чудак, Роксоляна Латик.

1

Учасники заходу розглянули особливості розпізнавання контенту штучного інтелекту, можливі зловживання при його використанні. Ознайомилися з інтерпретацією Звіту про наявність штучного інтелекту в системі StrikePlagiarism.com, 4. та деталями самої процедури використання модуля пошуку контенту, згенерованого штучним інтелектом. На завершеня заходу учасники домовилися спільно продовжити участь у напрацюванні дієвих інструкцій з вирішення викликів, зумовлених застосуванням штучного інтелекту в освітньо-науковому процесі.

1

Допис підготувала Наталія СУСОЛ, завідувач відділу забезпечення якості освіти та акредитації