Фото 1 3

Триває активна підготовка до урочистого закриття ХІХ літньої Універсіади України, яке відбудеться 3–4 жовтня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Це значуща спортивна подія для закладів вищої світи України та загалом для суспільства. Такі заходи виконують важливі соціальні функції у сучасному світі, суттєво впливають на освітні, виховні процеси, популяризують заняття різними видами спорту, сприяють підвищенню інтересу до фізичної активності та спорту.

Фото 2 4

У черговій робочій нараді з приводу підготовки урочистого закриття ХІХ літньої Універсіади взяли участь виконувач обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Ігнатко, начальник Управління фізичного виховання Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Кукош, начальник Львівського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Наталія Слимак, консультант Львівського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вікторія Шульженко та завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Богдан Семенів.

Фото 3 2

Учасники зустрічі обговорили програму урочистостей, узгодили ключові складові сценарію та важливі організаційні моменти, аби цьогорічне урочисте закриття ХІХ літньої Універсіади України стало незабутнім та яскравим святом у сфері спорту.

Фото 4 1

Пресслужба