LOGO fhtb

доцентка, кандидатка технічних наук Білик Оксана Ярославівна
доцентка, кандидатка технічних наук Мусій Любов Ярославівна

fb      іnstagram       e mail       (032) 239-26-49

22 травня, в Україні відзначають 162-у річницю перепоховання на Чернечій горі в Каневі праху великого генія нашого народу, поета, художника, громадського діяча, знаного у всьому світі, Тараса Григоровича Шевченка.

Доля Тараса і доля України – невіддільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення українського народу до волі. Сьогоднішня Україна, без перебільшення, постала завдяки Шевченківському незламному духу, його думкам і українському слову.

Кожен з нас може віддати шану Великому Кобзареві, згадавши у цей день його нетлінне слово, пронизане любов’ю до України, яке пробуджує національну гідність і почуття патріотизму в душі кожного свідомого українця.

До цієї знаменної для України дати пропонуємо переглянути вшанування пам’яті Тараса Шевченка студентами факультету харчових технологій та біотехнології!

Великому генію Тарасові Шевченку присвячується…