Проєкт VetHertage презентуємо у Варшаві
- Деталі
-
Опубліковано: 09 жовтня 2024
-
Перегляди: 205
5 жовтня 2024 року відбувся з’їзд Варшавської Палати лікарів ветеринарної медицини. У рамках з’їзду презентовано проєкт «Iноваційний підхід до історичної спадщини: наукова спадщина ветеринарної медицини українсько-польського пограниччя», VetHeritage Програми «Прикордоння – наш спільний дім», реалізованого на польсько-українському прикордонні у фінансовій перспективі Європейського союзу 2014–2020.
Команда проєкту VetHeritage презентувала результати проведеної роботи.
Головною метою презентації проєкту була промоція культурно-історичної спадщини Вищої ветеринарної школи у Львові, захист та популяризація культурно-історичної спадщини ветеринарної медицини, зміцнення зав’язків та міжнародної співпраці.
Приємно, що завдяки проєкту VetHeritage так багато людей довідуються про наш Університет, нашу історію, нашу спадщину, яку ми пробуємо зберегти та популяризувати.
Спадщина буває різною: науковою, освітньою, культурною. Власне про три в одному ділилися з учасниками з’їзду Збігнєв Врублєвський, лікар ветеринарної медицини, експерт проєкту та Алла Винярська, кандидат ветеринарних наук, координатор проєкту. Приємно ділитися тим, що справді зроблено з любов’ю – і під час доповіді бачиш, як реагують люди, як всотують інформацію, як озвучують свої реляції та ідеї на основі почутих доповідей.
Пам’ятаймо, що «Історія – це лише те, що було. І не можна з неї взяти лише те, що хочеться», а от історична амнезія – не краща характеристика сучасного суспільства!
Дякуємо Національній Раді Палати лікарів ветеринарної медицини, Варшавській Палаті Лікарів ветеринарної медицини за можливість презентації результатів проєкту. Дякуємо Мареку Масталєреку Президенту Національної Ради Палати лікарів ветеринарної медицини та Ради Варшавської Палати, Мацєю Кльоцкєвичу Віцепрезиденту Ради Варшавської Палати за їхню ініціативу, особисту участь у плануванні та реалізації заходу. Дякуємо Марціну Баньбурі, Директору Інституту ветеринарної медицини Головної школи сільського господарства за гостинне прийняття на факультеті ветеринарної медицини.
Допис підготувала Алла ВИНЯРСЬКА, координатор проєкту VetHeritage