- Деталі
-
Опубліковано: 13 липня 2024
-
Перегляди: 96
Результатом плідної співпраці між кафедрою історії України та економічної теорії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та кафедрою археології, етнології та всесвітньої історії Одеського національного університету імені І. І. Мечникова стали спільні наукові зустрічі, зокрема відкриті лекції, проведені доцентом Надією Войтович для студентів-істориків: «Війна і жінка: способи виживання жінок-селянок Галичини в роки Першої світової війни та повоєнний період» (11.04.2024 р.) та «Народна демонологія Бойківщини» (5.06.2024 р.).
Детальніше: Співпраця з Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова