Онлайн-зустріч здобувачів третього (освітнього-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю D4 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань D «Бізнес, адміністрування та право»
- Деталі
-
Опубліковано: 27 лютого 2026
-
Перегляди: 4
Виконувач обов’язків завідувача кафедри публічного управління та адміністрування, д.держ.упр. Соломія ГАНУЩИН, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Володимир ЯРОШОВИЧ 27.02.2026 року в онлайн-форматі підвели підсумки звітів про виконану роботу аспірантів у межах їхньої освітньо-наукової підготовки, що відбулося напередодні на засіданні кафедри публічного управління та адміністрування. Зокрема: проаналізовано стан виконання індивідуальних планів, обговорено загальні результати наукової діяльності аспірантів та окреслено подальші напрями роботи. Особливу увагу приділено питанням послідовності виконання досліджень, дотримання встановлених вимог та забезпечення належного рівня наукової підготовки.




Проведення таких зустрічей сприяє належній організації освітньо-наукового процесу, координації діяльності аспірантів та підвищенню ефективності наукової роботи.
Допис підготувала Соломія ГАНУЩИН
