EN   UA

emblema pyta

 

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович 

 

“Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького” на кафедрі публічного управління та адміністрування.

 фото 1 3

Детальніше: Студентська наукова конференція 2024

фото 1 2

25–26 квітня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт “Цивільна безпека в умовах воєнного стану”.

За підсумками Конкурсу наукова робота на тему “Система публічного управління енергозабезпеченням в умовах реагування на сучасні загрози” здобувача спеціальності “Публічне управління та адміністрування” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Івана ЛЮБУСЬКИ відзначена дипломом І ступеня (науковий керівник Надія РАДУХ).

Детальніше: Вітаємо з науковим здобутком!

фото 1 1

30 квітня 2024 року студенти факультету економіки та менеджменту Марія Залата, Віктор Федечко, Вікторія Шиманська, Аліна Якушева з доцентом кафедри публічного управління та адміністрування Мар’яною Матвеєвою взяли участь у тренінгу “Курс травмо-компетентної допомоги”, представлений благодійним фондом “Нові горизонти для дітей України”.

Детальніше: Участь у тренінгу “Курс травмо-компетентної допомоги”

foto 1

25 квітня 2024 року студенти 2 курсу спеціальності “Маркетинг” з куратором Мар’яною Матвеєвою в рамках курсу “Національне виховання” побували з пізнавальною екскурсією на Личаківському некрополі, який є найдавнішим на території Старої Європи. Він старший за знамениті некрополі Пер-Лашез в Парижі та Хайгейт в Лондоні. Поховання Личаківського некрополя віддзеркалюють історію Галичини, яку впродовж століть творили представники української, польської, австрійської, вірменської та інших культур.

foto 2

Студенти вшанували класиків української літератури – Івана Франка, Володимира Барвінського, Маркіяна Шашкевича, які всім знайомі ще зі шкільних років. З цікавістю ознайомилися з похованнями видатних композиторів минулого століття – Станіслава Людкевича, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Колесси. Прямуючи центральною алеєю, оглянули скульптури на могилах Ігоря Білозіра, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка. Вздовж маршруту студенти читали на могилах відомі прізвища та з цікавістю шукали в інтернеті інформацію про видатних особистостей, таких як Іван Крип’якевич, Іван Труш, Ірина Вільде, Антон Монастирський, Марія Конопніцька, Кароль Шайноха, Станіслав Щепановський, Степан Банах та ін.

Детальніше: ВЕЛЕТИ ГАЛИЧИНИ, ЗАСТИГЛІ У КАМЕНІ

1

11 квітня 2024 року в університеті Матея Бела на економічному факультеті (м. Банська Бистриця, Словаччина) проходила ХХХ Міжнародна студентська наукова конференція “Студентська наукова діяльність 2024”.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися заступник декана з міжнародних зв’язків та взаємодії з практикою, завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та якості Лукаш Смерек та керівники наукових секцій. У дев’яти секціях студенти мали можливість представити свої роботи за напрямами: економіка та управління бізнесом, публічна економіка та регіональний розвиток, фінанси, банківська справа, інвестиції, туризм, соціальна сфера. На конференції було представлено 44 наукові роботи та виступило 64 студенти зі Словаччини, Польщі, Чехії та України.

Детальніше: Участь у ХХХ Міжнародній студентській науковій конференції в університеті Матея Бела

Лекція 1

27 березня 2024 року на факультеті економіки та менеджменту ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького за ініціативи кафедри публічного управління та адміністрування відбулася гостьова лекція “Ефективне використання активів територіальних громад на прикладі управління комунальним майном м. Львова” зі заступником начальника управління, начальником відділу регулювання орендних відносин управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Іриною Харечко.

Детальніше: Гостьова лекція на факультеті економіки та менеджменту