EN   UA

 КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ


logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru
 1. Наукові дослідження і розробки, які фінансувались за кошти загального фонду державного бюджету:
  • “Створення протимікробних препаратів з нанополімерними носіями та їх застосування у ветеринарній медицині”, № держреєстрації: 0121U Науковий керівник Влізло В.В., обсяг фінансування за повний період 510,000 тис. грн. та 295,181 тис. грн. за звітний рік. Створені та апробовані нові наноконтейнери (нанополімери), як носії ліків, для цільової доставки антибіотиків в уражені тканини та клітини-мішені (мікроорганізми). У результаті випробовувань новостворених протимікробних препаратів на музейних і польових штамах мікроорганізмів доведена їх перевага над традиційними аналогами у зниженні/ліквідації мікроорганізмів.

1.2.     “Розроблення та впровадження комплексної системи діагностики, лікування і профілактики метаболічної патології у високопродуктивних корів в контексті продовольчої безпеки України”, №0123U102256, 2023-2025 рр. Науковий керівник Слівінська Л.Г.. Виконавці: професори: Слівінська Л.Г., Влізло В.В., доценти: Максимович І.А., Личук М.Г., Щербатий А.Р.

 1. Наукові дослідження і розробки, які фінансувались за кошти замовника (спеціальний фонд):
  • «Проведення моніторингу стану здоров’я свиней в умовах господарства ПАП «Агропродсервіс», науковий керівник Максимович І.А., 15,000 грн. Проведено клінічні та гематологічні дослідження з метою моніторингу стану здоров’я стада та виявлення захворювань із субклінічним перебігом; за результатами проведених досліджень проведено лікувальні заходи, а також повторні клінічні та гематологічні дослідження для аналізу ефективності проведених заходів. 
 1. Платні послуги: 3

3.1. “Надання ветеринарних послуг”, Регіональний ландшафтний парк «Знесіння», науковий керівник Слівінська Л.Г., 99,000 тис. грн. Проведено вакцинацію, дегельмінтизацію тварин, видано ветеринарні паспорти.

Виконавці: професор Слівінська Л.Г., доцент Щербатий А.Р., аспірант Островський О.Я.


 У 2021-2022 рр. співробітниками кафедри проводилась НДР по темі:

 1. Наукові дослідження і розробки, які фінансувались за кошти загального фонду державного бюджету:

“Створення протимікробних препаратів з нанополімерними носіями та їх застосування у ветеринарній медицині”, № держреєстрації: 0121U112064. Науковий керівник Влізло В.В., обсяг фінансування за повний період 510,000 тис. грн. та 295,181 тис. грн. за звітний рік.  Створені та апробовані нові наноконтейнери (нанополімери), як носії ліків, для цільової доставки антибіотиків в уражені тканини та клітини-мішені (мікроорганізми). У результаті випробовувань новостворених протимікробних препаратів на музейних і польових штамах мікроорганізмів доведена їх перевага над традиційними аналогами у зниженні/ліквідації мікроорганізмів

Виконавці: професори: Влізло В.В., Слівінська Л.Г., доценти: Щербатий А.Р., Лукащук Б.О., Русин В.І.

 1. Наукові дослідження і розробки, які фінансувались за конти замовника (спеціальний фонд):

2.1. “Надання ветеринарних послуг”, Регіональний ландшафтний парк «Знесіння», науковий керівник Слівінська Л.Г., 49,000 тис. грн. На основі проведеної диспансеризації, лабораторних досліджень крові та сечі розроблені та впроваджені в даному господарстві схеми лікувально-профілактичних заходів за виявленої внутрішньої патології (вакцинацію, дегельмінтизацію тварин, видано ветеринарні паспорти). 1) наукові і науково-технічні роботи за госпдоговорами.

Виконавці: професор Слівінська Л.Г., доцент Щербатий А.Р., аспірант Островський О.Я.

2.2. «Проведення моніторингу стану здоров’я свиней в умовах господарства ПАП «Агропродсервіс», науковий керівник Максимович І.А., 15,000 грн. Проведено клінічні та гематологічні дослідження з метою моніторингу стану здоров’я стада та виявлення захворювань із субклінічним перебігом; за результатами проведених досліджень проведено лікувальні заходи, а також повторні клінічні та гематологічні дослідження для аналізу ефективності проведених заходів.

Виконавці: доценти Максимович І.А.,

 1. Науково-дослідні роботи, що виконувались на кафедрах в межах робочого часу викладачів:

3.1.  0121U110077, “Діагностика, лікування і профілактика внутрішньої патології тварин з використанням інноваційних технологій”, 1.01.2021-31.12.2025. Розроблено інформативні тести лабораторних досліджень для розкриття патогенетичних механізмів розвитку кардіопульмональної патології у коней та патології печінки у курей-несучок. Обґрунтовано ефективність застосування з лікувально-профілактичною метою гепатопротекторів «Геп-А-Стрес» та «Гепасан-ВС».

Виконавці: професори: Слівінська Л.Г., Влізло В.В., доценти: Личук М.Г., Максимович І.А., Драч М.П., Леньо М.І., Русин В.І., Щербатий А.Р., Чернушкін Б.О., Лукащук Б.О., Зінко Г.О., старші викладачі: Федорович В.Л., Приступа О.І., асистенти: Яремчук В.Ю., Стефаник О.В., аспірант: Островський О.Я., студенти-гуртківці ІІІ, IV, V курсів ФВМ, студенти магістратури.

3.2.  0121U110158, “Констеляційна доклінічна діагностика стану здоров’я високопродуктивних корів, комплексна терапія і профілактика метаболічних хвороб”. 1.01.2021-31.12.2025. Встановлено критерії інструментальної і лабораторної доклінічної діагностики стану здоров`я високопродуктивних корів, кореляційні зв`язки між показниками обміну речовин та біохімічні маркери метаболічних хвороб.

Виконавець: доцент Личук М.Г.


 Наукова тематика кафедри 

 1. “Сучасні методи діагностики незаразної патології сільськогосподарських і домашніх тварин, розробка методів лікування та засобів превентивної терапії з використанням інноваційних технологій для збереження їхнього здоров’я та забезпечення продуктивності” № 0116U004254, 2016-2020 рр. Виконавці: професори: Слівінська Л.Г., Влізло В.В., доценти: Драчук А.О., Демидюк С.К., Личук М.Г., Максимович І.А., Драч М.П., Леньо М.І., Русин В.І., Щербатий А.Р., старші викладачі: Федорович В.Л., Чернушкін Б.О., асистенти: Жуковський І.К., Зінко Г.О., Федорович Н.М., Приступа О.І., Гудима Т.М., Лукащук Б.О, аспіранти: Трофім’як Р.М., Дунець В.Ю., Стефаник О.В., студенти-гуртківці ІІІ, IV курсів ФВМ, студенти магістратури.
 1. “Діагностика, лікування і профілактика внутрішньої патології тварин з використанням інноваційних технологій” 0121U110077, 2021-2025 рр. Виконавці: професори: Слівінська Л.Г., Влізло В.В., доценти: Личук М.Г., Максимович І.А., Драч М.П., Леньо М.І., Русин В.І., Щербатий А.Р., Чернушкін Б.О., Лукащук Б.О., старші викладачі: Федорович В.Л., Зінко Г.О., Приступа О.І., Рій М.Б, асистенти: Трофім’як Р.М., Яремчук В.Ю. студенти-гуртківці ІІІ, IV, V курсів ФВМ, студенти магістратури.
 1. “Хвороби серцево-судинної системи у коней: етіологія, діагностика, лікування та профілактика” 0116U004255, Виконавець Максимович І.А.
 2. “Констеляційна доклінічна діагностика стану здоров’я високопродуктивних корів, комплексна терапія і профілактика метаболічних хвороб” 0116U004256, Виконавець Личук М.Г.

 У 2019-2020 рр. співробітниками кафедри проводилась НДР по темі: Сучасні методи діагностики незаразної патології сільськогосподарських і домашніх тварин, розробка методів лікування та засобів превентивної терапії з використанням інноваційних технологій для збереження їхнього здоров’я та забезпечення продуктивності № 0116U004254.


 У 2018-2019 рр. співробітниками кафедри проводилась НДР по темі: Сучасні методи діагностики незаразної патології сільськогосподарських і домашніх тварин, розробка методів лікування та засобів превентивної терапії з використанням інноваційних технологій для збереження їхнього здоров’я та забезпечення продуктивності № 0116U004254.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru