EN   UA

Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ 

 Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

В Україні створено першу Біотех-платформу для спільного діалогу та співпраці молодих учених і студентів, науковців, освітян, підприємців, які працюють у сфері біотехнологій і дотичних наук.

Організатори Біотех-платформи: Директорат інновацій і трансферу технологій МОН України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Мала Академія Наук України та Центр інновацій «Сходи в Майбутнє». Ініціаторами заходів також є члени Фундації «Україна-США».

Мета зустрічей учасників Біотех-платформи – формування відповідей на виклики сучасного світу щодо розвитку біотехнологій.Утвореноспільний простір для професійного та проектного діалогу груп людей, які працюють над суміжними завданнями – створенням технологій, що допомагають покращити якість життя і здоров’я людей, тварин і навколишнього середовища; окреслити шляхи розвитку інноваційного потенціалу молодої особистості у сфері біотехнологій.
Учасниками Біотех-платформи та заходів, які організовуються на її основі, є доценти кафедри біотехнології та радіології Наталя Шемедюк, Ольга Швед та студенти 2-го курсу спеціальності «Ббіотехнології та біоінженерія» Катерина Дорошенко, Леся Горпелюк. Варто відзначити активність студентів, які гідно презентували наш університет у Київському національному університеті дизайну та технологій під час першого біотехконвенту «BiotechCon» 17-18 травня. Студенти познайомились із досвідом, перспективою наукової та проектної співпраці з країнами ЄС та США, пошуку спільних можливостей фінансування для науковців, виступили з пропозицією внесення коректив щодо складових компетенцій біотехнолога як науковця та інноватора, долучились до аналізу потреб і розвитку біотехнологій в Україні.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru