EN   UA

Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ 

 Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Результатом стрімкого розвитку біотехнології є винайдення нових медичних препаратів, кормових добавок, преміксів, засобів ветеринарної медицини, підходів до інноваційних технологій. 3 жовтня студенти II курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» з доценткою кафедри біотехнології та радіології О. В. Швед побували на VII Міжнародній науково-практичній конференції «Ветеринарні препарати: розробка, контроль якості та застосування», що відбулася у Львові, і мали можливість познайомитись з вітчизняними і зарубіжними представниками наукової сфери, підприємств і організацій.

Доповідачі з України, Білорусі, Великобританії, Грузії, Кореї, Латвії, Молдови, Польщі, Чехії представляли досягнення у сферах біотехнології, ветеринарії та фармакології.
Студенти-біотехнологи отримали позитивні враженння від роботи конференції, зрозуміли перспективність обраного фаху біотехнолога, та мали можливість розгледіти керунки застосування отриманих знань, умінь і навичок у майбутній професійній діяльності.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru