КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

Ерготерапія відкрита1

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 227 “Терапія та реабілітація”, які навчаються за ОП “Фізична терапія та ерготерапія”, відвідали відкриту лекцію з ерготерапії на тему “Інструментальні методи обстеження”, яку проводила старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Українського католицького університету, практикуючий ерготерапевт Христина Виговська.

Ерготерапія відкрита2

Ерготерапія відкрита3

Ерготерапія відкрита4

Ерготерапія відкрита5

Захід відбувся у межах співпраці кафедри реабілітації та здоров’я людини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького та кафедри фізичної терапії, ерготерапії Українського католицького університету.

Під час зустрічі студенти поглибили не лише теоретичні знання з методів обстеження в ерготерапії, але мали можливість практично відпрацювати навички та виконати базові тести для визначення рухової активності за допомогою представлених інструментів.

Допис підготувала Наталія Івасик, доцент