emblema

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА

В.о. завідувача кафедри,  кандидат сільськогосподарських наук, доцент Осередчук Роман Степанович

20230511 105022

15 травня студенти 2 курсу БТФ ОП «Зоофізіотерапія» з доцентом Гордійчук Н.М на останньому занятті з навчальної дисципліни: «Етологія тварин» відвідали домівку врятованих тварин у парку Знесіння. Студенти спостерігали за поведінкою диких і домашніх тварин (лисиць, носухи, їжатця, нутрій, сов, лелек, яструбів, ворон, голубів, мавп, поні, свиней, кролів, гусей і качок). Основна увага приділялася зграї собак-переселенців (70 голів), яких залишили в притулку власники, тікаючи за кордон від війни, або привезені військовими із зони бойових дій.

20230511 102329

Студенти індивідуально вигулювали їх, спостерігаючи за поведінковими діями.

При цьому студенти отримали безліч позитивних вражень від безпосереднього спілкування з тваринами, яке покращує настрій та робить людей щасливішими.

MyCollages 1