EN   UA

logo

 

 

КАФЕДРА ГОДІВЛІ ТВАРИН І ТЕХНОЛОГІЇ КОРМІВ 

Півторак Ярослав Іванович – завідувач кафедри, професор,
доктор сільськогосподарських наук

Телефон:   (032) 239-26-79

 

 

 

 

1

29 листопада 2023 року відбулося розширене засідання кафедри годівлі тварин і технології кормів, на якому заслухали доповідь здобувачки Ганни Поврозник на тему “Використання пробіотичної кормової добавки «ПРОПОУЛплв» у годівлі перепелів”.

Науковим керівником дисертантки є завідувач кафедри годівлі тварин і технології кормів, доктор сільськогосподарських наук, професор Ярослав Півторак.

Детальніше: Підготовка науково-педагогічних кадрів триває

2

29 листопада 2023 року в аудиторії кафедри годівлі тварин і технології кормів відбулася відкрита зустріч представників ТОВ “Жовківський ППР” зі студентами старших курсів біолого-технологічного факультету і факультету ветеринарної медицини, науково-педагогічними працівниками Університету.

Детальніше: Зустріч з потенційними роботодавцями

MyCollages 18

15 листопада 2023 року доценти кафедри годівлі тварин і технології кормів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Олег Слобода, Ірина Семчук і Тарас Нагірняк провели пізнавальну екскурсію зі здобувачами вищої освіти біолого-технологічного факультету спеціальностей 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва” та “Зоофізіотерапія” на ТзОВ “КОРМОТЕХ” (с. Прилбичі Яворівського району Львівської області).

Детальніше: Екскурсія на виробництво ТзОВ “КОРМОТЕХ”

MyCollages 16

14 листопада 2023 року на кафедрі годівлі тварин і технології кормів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького на запрошення доцента кафедри Романа Петришака представник компанії PURINA, спеціаліст з харчування собак і котів Анна Матвійко провела гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти спеціальностей 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва” та “Зоофізіотерапія” на тему “Харчування тварин при критичних станах”.

Детальніше: Гостьова лекція

1
12 жовтня 2023 року доцент кафедри годівлі тварин і технології кормів Петришак Роман Анатолійович провів заняття з навчальної дисципліни «Раціональне живлення людей» для студентів 2 курсу біолого-технологічного факультету спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» на тему: «Визначення якості харчових продуктів». В межах даної теми розглядалися питання контролю якості борошна, молока і молочних продуктів, а також оцінки якості вина та виноматеріалів.

Детальніше: Відкрите заняття з дисципліни «Раціональне живлення людей»

111 жовтня 2023 року доценти кафедри годівлі тварин і технології кормів Наумюк Олександр Степанович і Семчук Ірина Ярославівна провели виїзне заняття зі студентами спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» в межах визначеної тематики з навчальних дисциплін «Зберігання і контроль якості кормів» і «Годівля тварин і технологія кормів» на виробництві Коудайс Україна, що розташоване у с. Хильчиці Золочівського району Львівської області.

Детальніше: Практичне заняття із здобувачами на виробництві Koudijs

1

25 вересня 2023 року доцент кафедри годівлі тварин і технології кормів Петришак Роман Анатолійович відвідав Приватне підприємство «Західний Буг» (Червоноградський р-н Львівської обл.). Основним напрямком діяльності цієї аграрної компанії є вирощування зернових, технічних і кормових культур, їх зберігання та реалізація. Одна із стратегічних цілей підприємства - забезпечення максимально якісних показників продукції за допомогою використання передових технологій вирощування і догляду, а також зберігання продукції. Особливо актуально на даний час є впровадження саме новітніх технологій заготівлі кормів, зокрема, і процесу зберігання зерна в рукавах.

Детальніше: Вивчення досвіду впровадження сучасних способів зберігання кормів

F87B540A D36E 4E5E BBB9 12EAB027D277

21 вересня 2023 року на кафедрі годівлі тварин і технології кормів відбувся семінар на тему «Технологічні особливості заготівлі кормів». Доповідав завідувач кафедри, професор Півторак Ярослав Іванович, який відзначив важливість у наш час дотримання технологій заготівлі кормів для годівлі сільськогосподарських тварин. Адже якість кормів залежить від багатьох різних факторів і, насамперед, від способу їх заготівлі, обробітку, часу збирання та правильності зберігання. Якість тваринницької продукції повністю залежить від якісного корму, який правильно та вчасно приготували, збалансували та дали безпосередньо тваринам. В обговоренні даної тематики взяли участь викладачі кафедри. Усі схвально відгукувалися на дану тематику і її актуальність. А також висловили побажання у продовженні досліджень даної теми.

Детальніше: На кафедрі годівлі тварин і технології кормів проведено семінар

MyCollages 4

Доцент кафедри годівлі тварин і технології кормів Слобода Олег Михайлович з 2010 року працює за сумісництвом завідувачем та екскурсоводом Народного музею історії університету.

Детальніше: Екскурсії до Народного музею історії університету

Image 5

Завідувач кафедри годівлі тварин і технології кормів, професор Півторак Ярослав Іванович на запрошення власника підприємства Струк Оксани Мирославівни відвідав крафтову сироварню ВУЙКО СИР (м. Жидачів Львівської області).

Детальніше: Пізнавальна екскурсія на крафтову сироварню ВУЙКО СИР

IMG f4f0d5b584d1d672511021c5a4a2a05b V
У вівторок, 23.05.2023 року була прочитана онлайн лекція для студентів 2 курсу факультету ветеринарної медицини на тему «Харчування тварин на різних етапах життя», представником відомої компанії PURINA Анною Матвійко, спеціалістом з харчування собак і котів.

Детальніше: Онлайн лекція