EN   UA

logo

КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

  Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

 

 18–25 грудня 2023 року на кафедрі водних біоресурсів та аквакультури працювала екзаменаційна комісія з публічного захисту магістерських робіт та проведення кваліфікаційного екзамену здобувачами вищої освіти, що в повному обсязі виконали навчальний план за освітньо-професійною програмою “Водні біоресурси та аквакультура” магістерського рівня.

Очолила комісію Анна Тучапська – кандидат сільськогосподарських наук, науковий співробітник відділу вивчення біоресурсів водосховищ Інституту рибного господарства НААН України.

Робота екзаменаційної комісії відбулася в атмосфері дружньої наукової дискусії, під час якої лунали обґрунтовані відповіді на предметні запитання від голови та членів комісії.

MyCollages 19

Детальніше: Атестація магістрів з водних біоресурсів та аквакультури

1
Нещодавно нашу студентку біолого-технологічного факультету ОП Водні біоресурси та аквакультура, Ключковську Тетяну було запрошено до Літньої школи в Польщі. Її подорож розпочалася із приїзду до міста Вроцлав, тут вона зустрілася із іншими учасницями та викладачами, які їх супроводжували впродовж навчання, яке поєднувалося із надзвичайно цікавими екскурсіями та прогулянками. Тетяна із величезним захопленням розповідала про кожне відвідане нею місце. Програма була дуже насиченою і складалася із навчальної екскурсії до Лісового банку генів, де дівчатам показали сучасні методи збору, діагностики та зберігання лісового насіння, похід в уранові штольні в Коварах, навчальний візит на гідротехнічний об’єкт, а саме греблю та гідроелектростанцію в Пільховіце, екскурсія в середньовічний замок Чоха. Також для учасниць школи влаштували справжнісіньке «випробування» - найскладніший пункт - підняття на гору Снежка, де знаходиться метеорологічна обсерваторія. Як нагороду їм організували екскурсію у старі копальні у Валбжиху. А на завершення програми організатори влаштували неймовірний сюрприз – майстер-клас по управлінню дронами по закінченню якого усі мали змогу власноруч пілотувати дрон.

Детальніше: Літня школа у Польщі

1

Нещодавно, 20 та 22 червня 2023 року, на кафедрі водних біоресурсів та аквакультури відбувалися засідання Екзаменаційної комісії з проведення атестаційного екзамену та публічного захисту кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура».

Детальніше: Атестація бакалаврів з водних біоресурсів та аквакультури

1

19 вересня 2023 року доцент кафедри водних біоресурсів та аквакультури Пукало П.Я. взяв участь в онлайн семінарі на тему: «Гідрохімічний режим водойм та його вплив на фізіологічний стан риби», який відбувся за участі керівництва Держрибагентства, Іхтіопатологічної лабораторії, НУБіП України та громадськості.

Під час заходу акцентували увагу на актуальних аспектах впливу гідрохімічного режиму водойм на фізіологічний стан гідробіонтів. Наголошено, що своєчасне виявлення заморів у рибницьких ставках та проведення відповідних заходів, направлених на їх запобігання і ліквідацію, сприятимуть підтриманню оптимального гідрохімічного режиму і підвищенню рибопродуктивності.

Детальніше: Гідрохімічний режим водойм та його вплив на фізіологічний стан риби

4

4-5 травня 2023 року на біолого-технологічному факультеті проходила студентська наукова конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького»

Робота секції № 3 «Водні біоресурси та аквакультура і охорона праці» відбулася в аудиторії кафедри водних біоресурсів та аквакультури.
Було виголошено 10 наукових доповідей. Робота секції проходила у дружній, невимушеній атмосфері, відбувалася наукова дискусія, лунали чіткі та професійні відповіді на питання колег студентів.

Детальніше: Дні студентської науки