EN   UA

logo

КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

  Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

 

Цьогорічна студентська наукова конференція “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького” відбулася 16–17 травня.

Фото 1 2

В аудиторії кафедри водних біоресурсів та аквакультури проходила робота секції № 3 “Водні біоресурси та аквакультура, охорона праці”. Робота секції пройшла в атмосфері дружньої наукової дискусії, під час якої звучали ґрунтовні доповіді здобувачів вищої освіти та їх чіткі відповіді на запитання.

Детальніше: Студентська наукова конференція 2024 року

IMG 20240423 152145 244

Ось і відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2024, до якого ми так готувалися та з нетерпінням чекали на цю зустріч з абітурієнтами у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Кафедра водних біоресурсів та аквакультури біолого-технологічного факультету висловлює подяку організаторам та гостям свята за їхні щирі емоції та посмішки.

Детальніше: Відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2024

1

При кафедрі водних біоресурсів та аквакультури функціонують постійно діючі студентські наукові гуртки.
Для роботи в науковому гуртку залучаються здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальністю “Водні біоресурси та аквакультура” та мають бажання проводити дослідження з вивчення аквакультури внутрішніх водойм і декоративної аквакультури. Свої результати наукових досліджень вони використовують у процесі підготовки тез доповідей на студентських наукових конференціях та під час написання наукових статей, а також при оформленні кваліфікаційних робіт на здобуття ступенів “Бакалавра” і “Магістра”.

Детальніше: Наукова робота студентів на кафедрі водних біоресурсів та аквакультури

photo 2024 03 21 11 50 56

Кафедра водних біоресурсів та аквакультури біолого-технологічно факультету Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького приймав гостей із ВСП “Золочівський фаховий коледж ЛНУП” Відділення ветеринарної медицини та технологій у тваринництві.

Працівники кафедри радо зустріли майбутніх абітурієнтів, провели екскурсію кафедрою, показали акваріуми і їх мешканців. Для зацікавлення учнів розповіли основні правила запуску та оформлення акваріумів для початківців, способи утримання, годівлі та догляду за водними улюбленцями.

Детальніше: Гості із ВСП “Золочівський фаховий коледж ЛНУП” відвідали кафедру водних біоресурсів та...

 18–25 грудня 2023 року на кафедрі водних біоресурсів та аквакультури працювала екзаменаційна комісія з публічного захисту магістерських робіт та проведення кваліфікаційного екзамену здобувачами вищої освіти, що в повному обсязі виконали навчальний план за освітньо-професійною програмою “Водні біоресурси та аквакультура” магістерського рівня.

Очолила комісію Анна Тучапська – кандидат сільськогосподарських наук, науковий співробітник відділу вивчення біоресурсів водосховищ Інституту рибного господарства НААН України.

Робота екзаменаційної комісії відбулася в атмосфері дружньої наукової дискусії, під час якої лунали обґрунтовані відповіді на предметні запитання від голови та членів комісії.

MyCollages 19

Детальніше: Атестація магістрів з водних біоресурсів та аквакультури