EN   UA

logo

КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

  Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

 

Цьогорічна студентська наукова конференція “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького” відбулася 16–17 травня.

Фото 1 2

В аудиторії кафедри водних біоресурсів та аквакультури проходила робота секції № 3 “Водні біоресурси та аквакультура, охорона праці”. Робота секції пройшла в атмосфері дружньої наукової дискусії, під час якої звучали ґрунтовні доповіді здобувачів вищої освіти та їх чіткі відповіді на запитання.

Детальніше: Студентська наукова конференція 2024 року

IMG 20240423 152145 244

Ось і відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2024, до якого ми так готувалися та з нетерпінням чекали на цю зустріч з абітурієнтами у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Кафедра водних біоресурсів та аквакультури біолого-технологічного факультету висловлює подяку організаторам та гостям свята за їхні щирі емоції та посмішки.

Детальніше: Відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2024

photo 2024 03 21 11 50 56

Кафедра водних біоресурсів та аквакультури біолого-технологічно факультету Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького приймав гостей із ВСП “Золочівський фаховий коледж ЛНУП” Відділення ветеринарної медицини та технологій у тваринництві.

Працівники кафедри радо зустріли майбутніх абітурієнтів, провели екскурсію кафедрою, показали акваріуми і їх мешканців. Для зацікавлення учнів розповіли основні правила запуску та оформлення акваріумів для початківців, способи утримання, годівлі та догляду за водними улюбленцями.

Детальніше: Гості із ВСП “Золочівський фаховий коледж ЛНУП” відвідали кафедру водних біоресурсів та...

1

При кафедрі водних біоресурсів та аквакультури функціонують постійно діючі студентські наукові гуртки.
Для роботи в науковому гуртку залучаються здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальністю “Водні біоресурси та аквакультура” та мають бажання проводити дослідження з вивчення аквакультури внутрішніх водойм і декоративної аквакультури. Свої результати наукових досліджень вони використовують у процесі підготовки тез доповідей на студентських наукових конференціях та під час написання наукових статей, а також при оформленні кваліфікаційних робіт на здобуття ступенів “Бакалавра” і “Магістра”.

Детальніше: Наукова робота студентів на кафедрі водних біоресурсів та аквакультури

 18–25 грудня 2023 року на кафедрі водних біоресурсів та аквакультури працювала екзаменаційна комісія з публічного захисту магістерських робіт та проведення кваліфікаційного екзамену здобувачами вищої освіти, що в повному обсязі виконали навчальний план за освітньо-професійною програмою “Водні біоресурси та аквакультура” магістерського рівня.

Очолила комісію Анна Тучапська – кандидат сільськогосподарських наук, науковий співробітник відділу вивчення біоресурсів водосховищ Інституту рибного господарства НААН України.

Робота екзаменаційної комісії відбулася в атмосфері дружньої наукової дискусії, під час якої лунали обґрунтовані відповіді на предметні запитання від голови та членів комісії.

MyCollages 19

Детальніше: Атестація магістрів з водних біоресурсів та аквакультури

1
Нещодавно нашу студентку біолого-технологічного факультету ОП Водні біоресурси та аквакультура, Ключковську Тетяну було запрошено до Літньої школи в Польщі. Її подорож розпочалася із приїзду до міста Вроцлав, тут вона зустрілася із іншими учасницями та викладачами, які їх супроводжували впродовж навчання, яке поєднувалося із надзвичайно цікавими екскурсіями та прогулянками. Тетяна із величезним захопленням розповідала про кожне відвідане нею місце. Програма була дуже насиченою і складалася із навчальної екскурсії до Лісового банку генів, де дівчатам показали сучасні методи збору, діагностики та зберігання лісового насіння, похід в уранові штольні в Коварах, навчальний візит на гідротехнічний об’єкт, а саме греблю та гідроелектростанцію в Пільховіце, екскурсія в середньовічний замок Чоха. Також для учасниць школи влаштували справжнісіньке «випробування» - найскладніший пункт - підняття на гору Снежка, де знаходиться метеорологічна обсерваторія. Як нагороду їм організували екскурсію у старі копальні у Валбжиху. А на завершення програми організатори влаштували неймовірний сюрприз – майстер-клас по управлінню дронами по закінченню якого усі мали змогу власноруч пілотувати дрон.

Детальніше: Літня школа у Польщі