EN   UA

 КАФЕДРА ПАРАЗИТОЛОГІЇ ТА ІХТІОПАТОЛОГІЇ

logoЗавідувач кафедри, доцент, кандидат біологічних наук, Данко Микола Миколайович

 (032) 239-26-94
vetparazytologia@gmail.com

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1

3 квітня 2024 року доцент кафедри паразитології та іхтіопатології Андрій Соболта та асистент кафедри хірургії Олександр Маркевич провели виїзне заняття та низку обстежень в зоопарку “Лімпопо” у с. Меденичі Дрогобицького району Львівської області.

Разом зі студентами провели гельмінтоовоскопічні та акарологічні дослідження тварин різних видів, а саме вовків, ягуарів, мавп, свиней, поні, віслюків, каракалів, лемурів, орангутангів, пум, сервалів, левів, тигрів, бінтуронгів, леопардів, капібар, рисей, кіз, верблюдів, овець та ведмедів. Експеримент проводився з метою виявлення яєць та личинок гельмінтів, цист найпростіших та кліщів.

1

1

1

1

Також було проведено рентгенологічне обстеження щелепи архара на наявність запального процесу і стороннього тіла, розчищення та обрізання ратиць, надано консультації щодо профілактики інвазійних захворювань тварин.

1

1

1

1

1

Співпраця зі зоопарком ведеться вже не перший рік, її цілями є надання допомоги тваринам і навчання студентів у виробничих умовах, що вважаємо неабияким цінним досвідом для навчального процесу на факультеті ветеринарної медицини.

Допис підготував Андрій СОБОЛТА, доцент

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru