EN   UA

 logoКАФЕДРА АКУШЕРСТВА, ГІНЕКОЛОГІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ
ВІДТВОРЕННЯ ТВАРИН ІМ. Г.В. ЗВЄРЄВОЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Стефаник Василь Юрійович

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Нещодавно, у травні місяці, протягом двох тижнів ми студенти 3 курсу факультету ветеринарної медицини, Марія Карась та Юрій Дікало, у рамках підписаної угоди між університетами проходили практику на факультеті ветеринарної медицини та науках про тварин Познанського природничого університету (Республіка Польща). Нас гостинно зустріли декан факультету професор Пьотр Шлюсаж та директор університецького центру ветеринарної медицини доктор Мацей Гогульські.

Ми мали змогу ознайомитися з роботою університетського центру, який обладнаний найсучаснішим приладами, де нас гостинно прийняли та допомагали проходити навчальну практику надзвичайно доброзичливий персонал, лікарі ветеринарної медицини, досвідчені спеціалісти в своїй професії Вероніка Дойч, Міхал Грусс, Наталія Мруз, Марта Пжибиш, Мацей Шулчиньскі, Барбара Мамчур, Магдалена Рембовська, Якуб Ружковські, Магдалена Шмит, Анна Покшивняк, Роман Шередзкі. Вони ділилися з нами теоретичним досвідом та практичними навичками. Марцін Скотарек (Marcin Skotarek) залучив нас до виконання кардіологічних досліджень, а Шимон Стельтінг показав цікаві випадки проведених раніше рентгенологічних досліджень.
Висококваліфіковані спеціалісти допомогли нам зрозуміти сучасні принципи лікування окремих захворювань тварин, навчали користуватись сучасним діагностичним обладнанням. Ми мали можливість побачити роботу комп’ютерного томографа, проведення рентгенографічного, гастроскопічного, ехокардіографічного дослідження дрібних тварин. Окрім того ми були присутніми та асистувати на операціях, що проводились на собаках, котах, кроликах та навіть королівському пітоні.

Після проходження навчальної практики у Республіці Польща у нас з'явилось ще більше бажання вчитись і вдосконалюватись, щоб у майбутньому стати хорошими спеціалістами своєї справи.
Висловлюємо щиру вдячність організаторам нашої практики пану Мацею Гогульському та всім його колегам, а також відділу Міжнародної співпраці нашого університету за сприяння у проходженні цього стажування.

Марія Карась, Юрій Дікало, студенти 3-го курсу ФВМ

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru