EN   UA

01

КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

e-mail: pharmacology@lvet.edu.ua 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Інгаляційний наркоз – цей метод анестезії є незамінним у ветеринарній практиці, особливо при проведенні хірургічних втручань, діагностичних процедур або лікувальних маніпуляцій, що вимагають знеболювання та спокою тварин. Поглиблене розуміння цього методу допомагає студентам правильно обирати методи знеболення залежно від виду тварини, її віку та стану здоров’я. Сучасні анестезіологічні апарати (станції) та нові препарати значно підвищують ефективність і безпеку інгаляційного наркозу. Знання сучасних методів і технологій є необхідним для успішної практичної діяльності ветеринарних лікарів.

IMG 4647

28 листопада, доценти кафедри фармакології та токсикології Наталія Слободюк, Христина Леськів та доцент кафедри хірургії Назар Назарук провели демонстраційне заняття із дисципліни «Ветеринарна фармакологія» студентам третього курсу на базі клініки кафедри хірургії на тему «Препарати, що пригнічують функцію центральної нервової системи. Засоби для інгаляційного та неінгаляційного наркозу». Метою такого заняття було закріпити теоретичні знання на практиці. Студентам було продемонстрований наркозно-дихальний апарат, який працює за принципом, заданим анестезіологом: обсяг анестетиків подається в легені пацієнта у суміші з киснем. Студенти ознайомились із параметрами роботи пристрою, що залежить від різних факторів: причина використання (операція або реанімація), вік, стан здоров’я пацієнта. Проаналізували на основі механізму дії вибір усіх препаратів, які застосовують у процесі наркозування тварин.

Загалом, надання студентам знань та навичок щодо інгаляційного наркозу є критичним для їхньої майбутньої професійної діяльності, оскільки дає змогу не лише забезпечити безпеку та ефективність проведених процедур, але й підвищити рівень якості ветеринарної допомоги в цілому.

Допис підготували Наталія СЛОБОДЮК та Христина ЛЕСЬКІВ, доценти кафедри фармакології та токсикології

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru