EN   UA

logo

 

 

КАФЕДРА ГОДІВЛІ ТВАРИН І ТЕХНОЛОГІЇ КОРМІВ 

Півторак Ярослав Іванович – завідувач кафедри, професор,
доктор сільськогосподарських наук

Телефон:   (032) 239-26-79

 

 

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

IMG f4f0d5b584d1d672511021c5a4a2a05b V
У вівторок, 23.05.2023 року була прочитана онлайн лекція для студентів 2 курсу факультету ветеринарної медицини на тему «Харчування тварин на різних етапах життя», представником відомої компанії PURINA Анною Матвійко, спеціалістом з харчування собак і котів.

 001

001
На лекції були висвітлені питання особливостей харчування цуценят і кошенят на різних стадіях життя. Харчування новонароджених, вагітних тварин, під час лактації, стерилізованих, а також тварин похилого віку.
Крім періодів росту і розвитку вказано на особливі потреби кошенят і цуценят, етапи їх росту, харчування, адаптовану енергоємність раціону. За результатами досліджень дуже гарно висвітлено ефективність додавання молозива в корм для собак, як дієтичної добавки. Продемонстрована роль клітковини і омега-жирних кислот. Показано відмінності цуценят малих і великих порід, а також ключові аспекти раціонів для кошенят і цуценят і багато-багато іншого і цікавого.
Лекція супроводжувалась презентацією, з різноманітними ілюстраціями та графіками досліджень.
Проводячи такі навчальні спільні заходи з виробниками кормів ми впевнені, що ця подія сприятиме розвитку галузі годівлі тварин в регіоні і Україні та допоможе покращити благополуччя та якість життя наших домашніх тварин.
Також по завершенню лекції проводилось невеличке тестування в ігровій формі, де 3 студентів отримали призи від провідного бренду.
Захід проведено спільно з лікарем ветеринарної медицини, менеджером ветеринарного каналу у Західному регіоні з продажу кормів для собак і котів бренду Pro Plan® Матвійко Анною (нашою випускницею).
Є надія на подальшу співпрацю, і не тільки у форматі онлайн.

001

Доцент кафедри годівлі тварин
та технології кормів
Петришак Р. А.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru