EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

18 листопада 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича Павло Музика, Дмитро Соломонко, аспірант кафедри генетики і розведення тварин Андрій Козак взяли участь у круглому столі «Повоєнне відновлення вищої освіти: зарубіжний досвід і світоглядно-методологічні засади». 

foto 1

Організаторами круглого столу виступили Інститут вищої освіти НАПН України спільно з Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України, а сам захід відбувався у змішаному форматі участі.

Із вступним словом до учасників круглого столу звернулася директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України, професор, академік НАН України Елла Лібанова. У доповіді Елли Лібанової зосереджено увагу на висвітленні прогнозних демографічних тенденцій у національному та регіональному рівнях, що впливатиме на розвиток вищої освіти.

Директор Інституту вищої освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Ірина Драч акцентувала в доповіді на необхідності переосмислення ключових пріоритетів розвитку вищої освіти в умовах післявоєнного відновлення.

Під час круглого столу учасники дискутували щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти, зокрема зі спеціальностей, важливих для подолання жіночого безробіття і забезпечення кваліфікованими трудовими ресурсами на регіональному рівні.

У межах круглого столу відбулося широке обговорення актуальних стратегій відновлення вищої освіти у післявоєнний період, враховуючи необхідність залучення ЗВО до спільних із бізнесом проєктів і програм відбудови національної економіки. Важливо, на думку науковців, також формувати центри примирення при університетах задля формування у суспільстві культури толерантності.  

У своїх виступах учасники круглого столу наголосили на важливості входження ЗВО до впливових професійних спільнот та асоціацій, що допомагає державі динамічно розвиватися завдяки освіті, науці та інноваційній економіці.

Сертифікати можна переглянути тут.

Допис підготували Павло МУЗИКА, Дмитро СОЛОМОНКО, викладачі

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru