- Деталі
-
Опубліковано: 24 жовтня 2024
-
Перегляди: 9
За практико-орієнтованого принципу навчання здобувачів вищої освіти залучення роботодавців до освітнього процесу є надважливою умовою забезпечення якості вищої освіти. У жовтні 2024 року відбулася робоча зустріч викладачів кафедри фармації та біології, зокрема: завідувача кафедри, доцента Мирослави Грицини, доцента Романа Федіна та старшого викладача Ореста Бонецького і представників кафедри біотехнології та радіології: доцента Наталії Шемедюк і старшого викладача Христини Малишевої з представниками служби навчання і розвитку фармацевтичної компанії АТ «Галичфарм» – керівницею цієї служби, а також головою Громадської ради при управлінні персоналом ЛМР Мар’яною Івашиною. У корпорації «Галичфарм» зацікавлені у взаємодії та пропонують для здобувачів спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» та 162 «Біотехнології та біоінженерія» чимало можливостей стажування і працевлаштування.
Детальніше: Робоча зустріч з представниками АТ «Галичфарм» (Корпорація «Артеріум»)- Деталі
-
Опубліковано: 22 жовтня 2024
-
Перегляди: 14
Здобувачі вищої освіти спеціальності 101 «Екологія» успішно засвоїли теоретичний матеріал із таких цікавих дисциплін, як «Основи органічного виробництва», «Екологічне землеробство» і разом зі здобувачами вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», сьогодні мали нагоду побачити, як ґрунтовні теоретичні знання застосовуються на практиці, відвідавши ТзОВ «Долина-Агро» та козину ферму «Мукко».
Детальніше: Поєднання теорії та практики – запорука якісного навчання- Деталі
-
Опубліковано: 02 жовтня 2024
-
Перегляди: 26
Сьогодні той день, завдяки якому є завтра, а ми стоїмо тут, на своїй землі, зі своїми прапорами та завдяки кому життя переможе. Під таким гаслом 1 жовтня з нагоди свята Покрови Богородиці та свята Захисників України пройшло заняття з національного виховання на кафедрі фармації та біології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. У ньому взяли участь викладачі та студенти освтіньої програми «Фармація».
Детальніше: ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ПІД ПОКРОВОМ БОГОРОДИЦІ- Деталі
-
Опубліковано: 26 вересня 2024
-
Перегляди: 96
Студенти 3 курсу освітньої програми «Фармація», спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького у межах договору про двосторонню співпрацю та проєкту «Навчальна аптека “Подорожник”» відвідали навчальну аптеку № 1 цієї мережі, розташовану на вулиці Володимира Великого, 27. Проєкт «Навчальна аптека “Подорожник”» – це місце інноваційного підходу для початку кар’єри фармацевтів, практики студентів за програмами закладів вищої освіти та підвищення кваліфікації викладачів. Студенти на базі аптеки побачили, «як цікаво і корисно поєднати теоретичні знання на практиці». Вони на практиці, за першим столом змогли вдосконалювати свої знання з фармакології та інформаційних технологій у фармації. Такий підхід до навчання забезпечить якісну підготовку фармацевтів, і, як наслідок, якісне обслуговування клієнтів мережі аптек «Подорожник», які отримають належну фармацевтичну опіку.
Детальніше: Навчання майбутніх фармацевтів у межах проєкту «Навчальна аптека “Подорожник”»- Деталі
-
Опубліковано: 19 червня 2024
-
Перегляди: 419
14 червня 2024 року у місті Львові в аптеці мережі «Подорожник», розташованій на вулиці Володимира Великого, 27, відбулося відкриття першої в Україні навчальної аптеки. Як наголосив виконавчий директор мережі Тарас Коляда: «Проєкт «Навчальна аптека “Подорожник”» – місце інноваційного підходу для початку кар’єри фармацевтів, практики студентів за програмами закладів вищої освіти та підвищення кваліфікації викладачів. Ми прагнемо не лише підготувати кваліфікованих спеціалістів, а й відкрити нові перспективи для розвитку фармацевтичної галузі в Україні».
Детальніше: Відкриття у Львові першого в Україні Проєкту «Навчальна аптека “Подорожник”»- Деталі
-
Опубліковано: 11 червня 2024
-
Перегляди: 237
Під час практики з аптечної технології ліків студенти 3 курсу спеціальності “Фармація” ознайомилися з виготовленням деяких екстемпоральних лікарських форм в аптеках м. Львова. Зокрема в аптеці № 100 “Подорожник” (ПП “Соломія-Сервіс”). Завідувач аптеки Олена Чердак розповіла студентам про номенклатуру й особливості технології виготовлення рецептурних ліків для пацієнтів різних вікових категорій. Також студенти ознайомились з усіма необхідними приміщеннями і їх призначенням для забезпечення стабільної роботи аптеки.
Детальніше: Навчальна практика з аптечної технології ліків- Деталі
-
Опубліковано: 07 червня 2024
-
Перегляди: 213
Цього тижня відбулася зустріч представників мережі аптек “Подорожник” – менеджера з роботи зі студентами та закладами вищої освіти Марти Пилат та проектного менеджера Івана Носика з колективом кафедри фармації та біології ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького, упродовж якої обговорили актуальні питання співпраці. Зокрема, мережа “Подорожник” планує запустити в дію навчальну аптеку, де студенти могли б стати за прилавок та під наглядом досвідчених фармацевтів і, можливо, своїх викладачів, на практиці закріпити теоретичні знання й отримати нові навики роботи.
Зі сторони кафедри було запропоновано проводити навчальну практику з аптечної технології ліків у виробничих аптеках мережі “Подорожник”.
Старший викладач Орест Бонецький висловив пропозицію, щоб у новій аптеці також була можливість провести стажування для викладачів, адже йти в ногу з актуальними трендами – основне завдання освіти.
Детальніше: Зустріч викладачів та студентів ОП “Фармація” з представниками мережі аптек “Подорожник”- Деталі
-
Опубліковано: 06 червня 2024
-
Перегляди: 254
Студенти ОП “Фармація” під час навчальної практики з дисципліни “Фармацевтична ботаніка” (1 курс) та “Фармакогнозія” (3 курс) відвідали Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка. Тут вони ознайомилися з унікальними колекціями тропічних і субтропічних рослин, дендрофлори, природної трав’яної флори, карпатської флори, рослинами водних та болотних угідь. Особливу увагу приділили колекції лікарських рослин, де її куратор, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Марія Скибіцька розповіла студентам про особливості створення цієї колекції, видовий та фітохімічний склад лікарських рослин, їх застосування. Адже метою створення колекції було не тільки збереження та відтворення генофонду рідкісних лікарських рослин нашого регіону, але і введення в культуру нових видів лікарських рослин з інших флор, їх акліматизація, дослідження та перспективи введення у промислове виробництво.
Детальніше: Навчальна практика майбутніх фармацевтів- Деталі
-
Опубліковано: 23 травня 2024
-
Перегляди: 265
Студенти 3 курсу освітньої програми “Фармація, промислова фармація” ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького разом із викладачем кафедри фармації та біології Мартою Застрижною відвідали Український Католицький Університет, де взяли участь у роботі семінару і прослухали лекції на тему: “Стресостійкість в умовах сьогодення. Раціональне застосування безрецептурних лікарських засобів при лікуванні болю голови”, які проводила професор фармації Наталія Цубанова.
Детальніше: Участь у семінарі “Стресостійкість в умовах сьогодення”- Деталі
-
Опубліковано: 23 травня 2024
-
Перегляди: 191
16 травня 2024 року в Університеті відбулася студентська наукова конференція “Дні студентської науки…”. В її роботі активно взяли участь студенти та викладачі кафедри фармації та біології. У проміжку між пленарним та секційними засіданнями учасники конференції та вся академічна спільнота долучилися до Благодійного ярмарку для допомоги Збройним Силам України, зокрема воїнам 24 та 47 бригад.
Детальніше: Наукова конференція “Дні студентської науки…”- Деталі
-
Опубліковано: 02 квітня 2024
-
Перегляди: 437
У межах договору про співпрацю між Пряшівським університетом (Словаччина) та Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького професор Іван Саламон прочитав лекцію студентам 2 і 3 курсу освітньої програми “Фармація” з курсу “Лікарські рослини світової флори” та “Фармакогнозія” та тему “Природні речовини ромашки аптечної (Matricaria recutita L.) та їх лікувальна дія”, яка побудована на основі власних досліджень.
Детальніше: Міжнародна співпраця продовжується