EN   UA

КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Завідувач, доцент, кандидат біологічних наук Грицина Мирослава Романівна 

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

♦ Дослідження вмісту біологічно-активних речовин та фармакологічних властивостей дикоростучих та інтродукованих рослин (2019-2023 роки).

Шифр теми: 0119U101451
Пошук натуральних препаратів рослинного походження, які мають антимікробну та антиоксидантну дію є актуальним питанням наукових досліджень фармацевтичного напрямку. На основі проведеного анатомо-морфологічного аналізу встановити діагностичні ознаки лікарської рослинної сировини видів роду видів родів Origanum, Thymus, Salvia, Alchemilla, Acorus, Hamomilla, Juniperus природної флори та інтродуцентів Провести фітохімічний аналіз видів з різних місцезростань та виявити популяції з найбільшим кількісним та якісним вмістом ефірних олій. Дослідження їх антимікробних та антиоксидантних властивостей. На основі проведених досліджень, планується створити оптимальні лікарські форми (еліксири, ополіскувачі, спреї, емульсії, мазі, сиропи) з використанням одержаних екстрактів рослин, зібраних в період коли вміст найважливіших біологічно-активних речовин буде максимальним.
Дослідити фармакологічні властивості рослин для створення препаратів з протимікробними, антиоксидантними, іммуностимулюючими та адаптогенними властивостями.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru