КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

Spotkanie. 17.02.2024

17 лютого 2023 відбулася зустріч з Президентом Малопольської Палати лікарів ветеринарної медицини Лєхом Панкєвічем та Віце-президентом Палати, лікарем ветеринарної медицини Даріушем Кваснєвічем – давніми друзями нашого Університету. Цього разу темою дискусії було збереження історичної ветеринарної спадщини українського та польського народів, обговорення майбутніх планів щодо популяризації професії лікаря ветеринарної медицини у ветеринарному середовищі та важливості його ролі для суспільства, відкриття невідомих сторінок історії Цісарсько-королівської ветеринарної школи у Львові. Багато невидимих ниток історії пов’язують Малопольське воєводство з Вищою ветеринарною школою у Львові. Про це розкажемо згодом.

Алла Винярська, доцент кафедри фармакології та токсикології, координатор проєкту VetHeritage