EN   UA

 КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ


logo
Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії 
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1

Чайковський Борис Петрович

(Завідувач кафедри, к.т.н., доцент

кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві )

У 1969 р. поступив у Львівський сільськогосподарський інститут на факультет механізації сільського господарства, який закінчив у 1974 р. отримавши диплом  по спеціальності "Інженер-механік сільського господарства".

В 1976 р. перейшов на роботу  в Фізико- механічний інститут ім. Г.В. Карпенка АН УРСР на посаду старшого інженера

У 1982 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Підвищення опору долотних  сталей контактному руйнуванню в активних середовищах" зі спеціальності 05.16.01 "Металознавство і термічна обробка металів".

У  1990 р. почав працювати на посаді доцента на кафедрі "Механізації тваринництва та охорони праці" Львівської академії ветеринарної медицини.

З 2006 р по сьогодні працює на посаді завідувача кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві.

Є автором та співавтором    понад 150    наукових праць, 16 з яких опубліковані в журналах, які входять в базу наукометричних даних Scopus, має 1 авторське свідоцтво, 13 патентів на корисну модель.

Був керівником наукових проєктів:

2019-2020рр. "Розроблення технології поверхневого наноструктурного зміцнення сталевих деталей сільськогосподарської техніки, харчової і переробної промисловості";

2021-2022рр. «Розроблення технології поверхневого наноструктурного зміцнення і легування  деталей сільськогосподарської техніки та інших галузей промисловості»

Дисципліни, які викладає:

 1. Нарисна геометрія
 2. Нарисна геометрія СП
 3. Машини і механізми у тваринництві
 4. Машини і механізми у тваринництві СП
 5. Охорона праці
 6. Охорона праці в галузі

Електронна пошта –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


2

Ярошович Іван Григорович

(старший викладач)

В 1993 році з відзнакою закінчив Львівську академію ветеринарної медицини і один рік працював молодшим науковим співробітником лабораторії біоекологічного моніторингу при кафедрі ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи, а з 1994 року по липень 2012 року – асистентом цієї ж кафедри з курсу радіології.

З 2012 року по вересень 2013 року асистент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних  процесів у тваринництві, а з вересня 2013 року старший викладач цієї ж кафедри.

Має 80 наукових праць, 3 деклараційні патенти, співавтор 4 технологічних проектів затверджених Міністерством аграрної політики України та Українським науково – дослідним інститутом сільськогосподарської радіології.

Є співавтором посібника "Ветеринарна радіологія" у запитаннях і відповідях, який рекомендовано Міністерством аграрної політики України, як навчальний посібник для підготовки фахівців у вищих навчальних закладах ІІІ-ІУ рівнів акредитації за напрямом "Ветеринарна медицина". Також є автором книжки "Обряд  святкування Різдва Христового" та "Різдво у бойківській оселі" та співавтором книг "Різдво у нашому домі" та "Білодан"

Дисципліни, які викладає:

Основи охорони праці

 1. Охорона праці
 2. Охорона праці у галузі
 3. Охорона праці у тваринництві
 4. Охорона праці у рибництві

Електронна пошта –   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


3

Гордійчук Лариса Миколаївна

(к. с-г. н., доцент

кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві)

Освіта вища, у 2002 році з відзнакою закінчила Львівську державну академію ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Харчова технологія та інженерія» та здобула кваліфікацію бакалавра з технології зберігання, консервування та переробки молока.

У 2003 році з відзнакою закінчила Львівську державну академію ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія зберігання, консервування і переробки молока» та здобула кваліфікацію спеціаліста з технології зберігання, консервування та переробки молока.

З 2005 по 2009 роки працювала за спеціальністю на підприємствах харчової промисловості Львова.

У 2009-2012 роках навчалася в аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 03.00.04 – біохімія в Інституті біології тварин НААН

В 2013 року в Інституті біології тварин НААН (м. Львів) захистила кандидатську дисертацію на тему «Ферментативні процеси та синтез бактеріального протеїну в рубці корів у літній період за різного вмісту клітковини в раціоні», та отримала диплом кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 03.00.04 – біохімія.

З 2013 по 2015 роки працювала молодшим науковим співробітником в лабораторії екологічної фізіології та якості продукції Інституту біології тварин НААН.

З 2015 року – асистент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві ЛНУВМ та БТ імені С. З. Ґжицького..

З 2017 року – старший викладач кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького..

З 2021 року – доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Дисципліни, які викладає:

«Охорона праці»

«Основи охорони праці»

«Охорона праці в галузі»

«Технологічне обладнання цехів по переробці продукції тваринництва»

Науковий доробок:

Є автором 58 наукових та навчально-методичних праць, та 1 патент України на корисну модель, окремі наукові статті опубліковані в періодичних виданнях, що включені до наукометричної бази Web of Science та Scopus.

Контакти: e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 4

Шалько Андрій В'ячеславович

(старший викладач)

В 2001-2007рр. навчався у Львівському державному аграрному університеті на факультеті механізації сільського господарства.

В 2008р. почав працювати у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім.. С.З.Гжицького на посаді асистента кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві.

З 2023р. працює на посаді старшого викладача  кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві.

Є автором та співавтором    понад 21    наукових праць, 7 з яких опубліковані в журналах, які входять в базу наукометричних даних Scopus, має 1 патент на корисну модель.

Дисципліни, які викладає:

 1. Нарисна геометрія
 2. Нарисна геометрія СП
 3. Машини і механізми у тваринництві
 4. Машини і механізми у тваринництві СП
 5. Охорона праці

Електронна пошта –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 5

Білаш Юліана Петрівна

(к.с-г.н, доцент)

У 2000 – 2005рр. навчалась на факультеті ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького.

В 2015 р. почала працювати на посаді асистент кафедри  безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві у Львівському національному  університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького.

У 2009-2012рр. навчалась в аспірантурі Академії Аграрних Наук України.

За час перебування на цій посаді опубліковано 3 тези та  статті по темі дисертації з них 10 у фахових виданнях. А також розроблено 4 навчально-методичні праці, що включають методичні рекомендації, навчальні та електронні посібники.

Дисципліни які викладає:

1.Охорона праці;

2.Рибогосподарська гідротехніка з основами геодезії;

3.Технічні засоби у аквакультурі;

4.Світлотерапія.

Електронна пошта –Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 6

Шпить Ірина Василівна

(асистент)

В 2002-2007рр. навчалася у Львівській державній академії ветеринарної медицини.

З 2007р. працює на посаді асистента  кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві.

Є автором та співавтором    понад  6    наукових праць.

Дисципліни, які викладає:

 1. Охорона праці
 2. Технологічне обладнання цехів по переробці продукції тваринництва
 3. Охорона праці в галузі

Електронна пошта –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 7

Занічковська Вікторія Сергіївна

(Старший лаборант)

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru