EN   UA

logo fem
  ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ


 Декан, доцент, кандидат економічних наук Гримак Олег Ярославович

 Заступники декана:
доцент,  кандидат економічних наук  Березівський Ярослав Петрович
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

fb     іnstagram 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Зустріч 1 1

24 квітня 2024 року виконувач обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак зустрівся зі здобувачами вищої освіти факультету економіки та менеджменту.

У процесі спілкування з чисельною аудиторією студентської молоді очільник Університету зосередився на нагальних та актуальних питаннях, зокрема торкнувся соціально-побутових аспектів життя студентської молоді. Зокрема, повідомив про облаштування у гуртожитку № 3 студентського коворкінг-центру для розширення зони спілкування та діяльності студентського самоврядування, а також анонсував відкриття найближчим часом закладу громадського харчування на території одного з корпусів.

 Зустріч 2

Зустріч 3

Зустріч 4

Також виконувач обов’язків ректора Університету закликав здобувачів бути активними у культурно-просвітницькому та спортивному житті Університету, заохотив висловлювати свої пропозиції й ініціативи з метою ефективнішої організації діяльності закладу вищої освіти.

Декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак підтримав розвиток громадських ініціатив серед студентської молоді факультету, наголосив на важливості активної участі студентства у наукових проєктах, соціокультурних заходах Університету.

Пресслужба

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru