EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

фото 1

У червні 2024 року завершився курс з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників факультету економіки та менеджменту Степана Поперечного (кафедра маркетингу), Оксани Саламін, Дмитра Соломонка (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича), Ростислава Литвина (кафедра історії України та економічної теорії) в межах Програми EDUPRO від компанії SoftServ. 

Детальніше: Викладачі Університету взяли участь у Програмі EDUPRO від SoftServ

13 червня 2024 року викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича Павло Музика, Дмитро Соломонко, Оксана Саламін взяли участь у навчально-інформаційному заході «Належна аграрна практика та роль сільськогосподарського дорадництва в умовах війни та повоєнного періоду». Захід у Львові зібрав практикуючих дорадників, агровиробників, науковців, представників органів державної влади задля обговорення актуальних питань аграрної політики в умовах євроінтеграції. 

foto 1

Ця подія ініційована Львівською Аграрною палатою (стейкхолдер кафедри) та Проєктом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA).

Детальніше: Роль сільськогосподарського дорадництва в умовах війни та повоєнного періоду

001

13 червня 2024 року кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича, Проєкт ЄС “Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні” та Львівська Аграрна палата (стейкхолдер кафедри) запрошують агровиробників та експертів взяти участь у навчально-інформаційному заході: “Належна аграрна практика та роль сільськогосподарського дорадництва в умовах війни та повоєнного періоду”, який відбудеться у місті Львові.

Детальніше: Належна аграрна практика та роль сільськогосподарського дорадництва в умовах війни та повоєнного...

У травні 2024 року відбулося навчання з підвищення кваліфікації за тематикою “Розвиток аграрного сектору економіки та сільських територій в умовах соціально-економічних трансформацій”за ініціативи Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” НААН України.

foto 1

У підвищенні кваліфікації взяли участь науково-педагогічні працівники фaкультету економіки та менеджменту Галина Дутка (кафедра інформаційних технологій у менеджменті), Дмитро Соломонко (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича) і Ростислав Литвин (кафедра історії України та економічної теорії).

Детальніше: Розвиток аграрного сектору економіки та сільських територій в умовах соціально-економічних...

1

22 травня 2024 року на Львівщині науковців та практиків із різних областей України об’єднала участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Організаційно-економічні та соціальні складові розвитку підприємництва”. Участь у конференції, яка відбулася в дистанційному форматі, із тематичною доповіддю взяв завідувач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича, професор Павло Музика.

Детальніше: Організаційно-економічні та соціальні складові розвитку підприємництва

1

16 травня 2024 року в межах Конференції “Дні студентської науки” на факультеті економіки та менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулося засідання Секції 4 “Забезпечення інноваційного розвитку агропродовольчого підкомплексу національної економіки”.

Детальніше: Наукові здобутки економістів в рамках конференції “Дні студентської науки”