EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

1

15 лютого 2024 року студенти 2 курсу за освітньою програмою “Економіка підприємства’ разом із завідувачем кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича Павлом Музикою та куратором Оксаною Саламін відвідали музей підків.

Детальніше: Екскурсія в музей

У січні 2024 року науково-педагогічні працівники факультету економіки та менеджменту, доценти Степан Поперечний, Наталія Струк (кафедра меркетингу), Оксана Саламін, Дмитро Соломонко (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича) взяли участь в освітньому модулі “Політика стійкості економіки ЄС” (EUERP) за програмою Еразмус+ Жана Моне. 

фото 1 1

Детальніше: Політика стійкості економіки ЄС

 фото 1

04 січня 2024 року із ініціативи Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” у гібридному форматі участі відбувся круглий стіл “Формування собівартості сільськогосподарської продукції в умовах воєнного стану”. Цього року круглий стіл відбувся з нагоди 100-річчя від дня народження Олександра Олексійовича Сторожука, доктора економічних наук, професора, директора Інституту (1976–1987).

Участь у круглому столі взяли викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича Павло Музика і Дмитро Соломонко.

Із вітальним словом до учасників круглого столу звернувся віцепрезидент НААН України, академік НААН, професор Юрій Лупенко, який розповів про значення Інституту в розробці методологічних підходів до розрахунку собівартості продукції в аграрному секторі.

Детальніше: Формування собівартості сільськогосподарської продукції в умовах воєнного стану

З жовтня по грудень 2023 року викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича Оксана Саламін і Дмитро Соломонко взяли участь у навчальному заході з циклу лекцій “Прикладна міжнародна торгівля: підходи, моделі та методи”. 

foto 1 1

Організаторами курсу лекцій виступили Проєкт Німецько-український агрополітичний діалог (м. Київ) та Лейбніц-Інститут аграрного розвитку у країнах з перехідною економікою (ІАМО) (м. Галле, Німеччина).

Програма передбачала виконання навчального навантаження в обсязі 3,0 кредиту ECTS (90 години).

Детальніше: Прикладна міжнародна торгівля: підходи, моделі та методи

1

У вівторок, 19 грудня 2023 року, в Університеті відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт студентів освітньо-професійної програми “Економіка довкілля і природних ресурсів”. Заступник декана факультету економіки та менеджменту Ярослав Березівський ознайомив студентів із наказом про проведення підсумкового етапу навчання – захисту магістерських кваліфікаційних робіт, представив голову комісії Василя Магаса, доцента Львівського національного університету імені Івана Франка та членів екзаменаційної комісії.

Детальніше: Успішний захист магістерських робіт за спеціальністю 051 “Економіка”

8 грудня 2023 року відбулася Польсько-українська конференція “Виклики щодо інновацій та інтелектуальної власності в агропродовольчому секторі в контексті сталого розвитку та європейської інтеграції”. Організаторами конференції, яка відбулася в гібридному форматі участі, виступили Університет імені Адама Міцкевича (Польща) та Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки” (Україна). 

ФОТО 1

Участь у конференції із доповіддю взяли викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича Університету Павло Музика і Дмитро Соломонко. 

Детальніше: Науковці Університету взяли участь у Польсько-українській конференції