EN   UA

label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Батюк Богдан Богданович

 Контакти:
вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

 

1

20 грудня 2023 року на факультеті економіки та менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 “Менеджмент організацій та адміністрування”.

Детальніше: Захист кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 “Менеджмент”

 

16846


Напередодні великого свята Різдва Христового, вкотре студенти факультету економіки та менеджменту відвідали наших військових, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Львівському військово-медичному клінічному госпіталі.

Детальніше: Напередодні Різдва Христового

Ой, немає їм ціни!
По льоду біжать вони –
Швидконогі...

1

Спробуйте, читачі, відгадати загадку. Тоді Ви будете знати, що робили студенти 3 курсу 1–2 групи ОП “Менеджмент” факультету економіки та менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького 7 грудня 2023 року.

Детальніше: Де ми були? (вчимося здоровому дозвіллю)

1

5 грудня 2023 року завідувач кафедри менеджменту Богдан Батюк, доцент кафедри менеджменту Роман Минів та здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 073 “Менеджмент” Василь Сліпецький взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Менеджмент, маркетинг, логістика: тренди та подолання викликів”, що відбулася у Поліському національному університеті (м. Житомир).

Детальніше: Міжнародна конференція у Поліському національному університеті

Напередодні Дня святого Миколая, 5 грудня 2023 року, студенти факультету економіки та менеджменту відвідали наших військових, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Львівському військово-медичному клінічному госпіталі.

Фото 2 1
Вкотре, завдяки організації незламного волонтера, а саме доцента кафедри інформаційних технологій в менеджменті Олега Єлейка, було організовано збір коштів на подарунки військовослужбовцям. Святкові пакунки особисто кожному пораненому захиснику вручали наші студенти, вітаючи зі святом та висловлюючи велику подяку за їхній героїзм та самовіддачу. Простий спосіб уваги, слова підтримки та побажання швидшого одужання надзвичайно підняли емоційний дух військових.

Детальніше: Привітання військових із Днем святого Миколая!

IMG 7ffe89e45de147b5fa5ab8260b3bb247 V

30 листопада 2023 року на факультеті економіки та менеджменту ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького відбулася дискусія, яку організували кафедра менеджменту і зокрема завідувач кафедри, доцент Богдан Батюк.

“Чи є в української освіти майбутнє?”

“Що є майбутнім для освіти?”

“Ким буде випускник майбутнього?”

Детальніше: Гостьова лекція-дискусія “Освіта майбутнього”

trening 3

Гасло нашого Університету – “Вчимося сьогодні – перемагаємо завтра”. Нашою перемогою є успішна кар’єра випускників. Тому 29 листопада 2023 року, з ініціативи доктора економічних наук, професора кафедри менеджменту Галини Левків, у ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького відбувся тренінг “Як скласти резюме? Секрети вдалої співбесіди. Стратегія пошуку роботи” для здобувачів вищої освіти спеціальностей “Менеджмент” та “Освітні, педагогічні науки”.

Детальніше: Тренінг, зорієнтований у майбутнє

IMG ff96ce80fcd2548b1fe5ce204c7a382f V

30 листопада 2023 року відбулося засідання навчально-методичної комісії спеціальності 073 “Менеджмент”, у якому взяли участь члени методичної комісії та запрошені науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту.

Було обговорено структуру освітніх програм першого та другого ступенів вищої освіти й особливості планування освітнього процесу. Завідувач кафедри Богдан Батюк запропонував внести певні корективи в освітню програму “Менеджмент” відповідно до зауважень та побажань, вказаних у акредитаційних висновках. Також було обговорено перспективний план розвитку кафедри менеджменту на наступні три роки, а саме, запропоновано посилити конкуренцію на ринку освітніх послуг шляхом підвищення якості підготовки фахівців, враховуючи вимоги ринку праці; розширити можливості сертифікації за міжнародними програмами; розвивати співпрацю з роботодавцями з метою врахування якісних параметрів підготовки фахівців відповідно до вимог ринку праці; проводити бізнес-тренінги з актуальної управлінської проблематики за участі викладачів кафедри менеджменту; налагодити роботу з організацією міжнародної співпраці, зокрема для вирішення питання навчання та стажування викладачів і студентів у споріднених зарубіжних ВНЗ; вести роботу з пошуку грантів тощо.

Голова навчально-методичної комісії Мирослава Вовк розказала про щорічне оновлення змісту “Каталогу вибіркових дисциплін”, а також нагадала про важливість проходження анкетування науково-педагогічними працівниками та здобувачами вищої освіти, яке відбувається щорічно в передсесійний період.

Допис підготувала Мирослава Вовк, доцент кафедри менеджменту

IMG 44b4e7f36f40ec3f0f0c0caff361ac5b V

У Центрі підтримки підприємництва ЛМР з 14 по 16 листопада 2023 року пройшла серія навчань для студентів щодо започаткування власної справи. У черговому тренінгу взяли участь і студенти факультету економіки та менеджменту. Анна Чуба, керівник проєктів, розповіла студентам, що таке підприємництво, особливості соціального підприємництва та чому сьогодні важливим є розвиток підприємництва в Україні.

Детальніше: Студенти факультету економіки та менеджменту взяли участь у тренінгу “Студентське підприємництво”

зображення viber 2023 11 09 11 44 13 040
9 листопада 2023 р. студенти 1 курсу ОПП «Менеджмент» поринули у світ історії становлення нашого закладу та його основних спеціальностей відвідавши Народний музей історії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького.

Детальніше: СТУДЕНТИ 1 КУРСУ ОПП «МЕНЕДЖМЕНТ» ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ

13 жовтня 2023 року на кафедрі менеджменту відбулося засідання студентського наукового гуртка “Допитливі менеджери”. Науковим керівником гуртка є кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Коробка Світлана Василівна.

фото 1 2

Детальніше: Студентський науковий гурток «Допитливі менеджери»