logo КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У МЕНЕДЖМЕНТІ

Завідувач кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент Степанюк Олександр Іванович
e-mail: itm@lvet.edu.ua

Пройшла Літня школа (Summer School in Sustainable Agriculture Practices), організована за проєктом Horizon Europe “Ecotwins” з 4 до 11 березня,  дистанційно проводили викладачі Барселонської бізнес-школи ESCI-UPF (Іспанія). Науково-педагогічні працівники факультету економіки та менеджменту Степан Поперечний (кафедра маркетингу), Оксана Саламін, Дмитро Соломонко (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича), Галина Дутка (кафедра інформаційних технологій у менеджменті) взяли участь.

фото 1

Тематика занять охоплювала проблеми розробки та здійснення політики ЄС щодо забезпечення збалансованого розвитку національних економік країн-членів співтовариства із врахуванням галузевої специфіки аграрного сектору.

Детальніше: Проєкт Horizon Europe