EN   UA

 КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ІМЕНІ ЯКИМА ЯРЕМИ

vuviska

Контакти:
Вул. Тугана-Барановського, 11 а
тел.:  032 239-26-74; 
е-mail: ukrinkafedra@gmail.com

 

 

IMG 3305

Магістри 1-го курсу спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” з користю провели свій час перед екзаменаційною сесією за допомогою безкоштовних курсів з англійської мови Prometheus. Ця платформа сприяє в підготовці до екзамену “Професійно-орієнтована іноземна мова”, а саме дає змогу вдосконалити вимову, повторити граматичні теми, навчитися легко висловлюватися та вправно застосувати фрази й вирази. 

Другою вдалою можливістю для студентів-фізтерапевтів стала онлайн-зустріч з Ap Education Centre – центром навчання іноземних мов та підготовки до міжнародних іспитів, сертифікованим партнером Cambridge English та Language Cert.

Детальніше: Для постійного навчання та зростання – Prometheus та Ap Education Centre – українські платформи...

IMG 2740

7 грудня 2023 року відбулася зустріч студентів 1-го курсу та магістрів спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” з носієм англійської мови Сідхартом Джоші ((Saddharth Joshi), Удайпур, Індія)) під кураторством Лілії Мелешко, викладача англійської мови, асистента кафедри української та іноземних мов.

Під час speaking club обговорювали відмінності в культурі, природних умовах, погоді та кухні. Запрошений гість відповів на запитання про можливості та виклики в Україні (What are the biggest opportunities in Ukraine?What’s the most challenging aspect of living in Ukraine?).

Детальніше: Роль speaking club у навчальному середовищі