logo fem

доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

fb     іnstagram

IMG 8185

16–17 травня 2024 року на факультеті економіки та менеджменту відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького”. Традиційно конференція проводилася з метою виявлення, сприяння розвитку, стимулювання творчого самовдосконалення та активізації науково-дослідної роботи студентської молоді. Проте цьогоріч ця подія стала знаковою, адже припала на відзначення Дня вишиванки в Україні.

IMG 8186

IMG 8208

IMG 8213

IMG 8219

IMG 8226

IMG 8230

unnamed

Пленарне засідання секцій факультету економіки та менеджменту розпочалось із привітальних слів виконувача обов’язків ректора Університету Івана Парубчака, який наголосив на важливості продовження наукової роботи в умовах війни. Після чого він разом із деканом факультету Олегом Гримаком вручив сертифікати та подяки найактивнішим студентам-переможцям творчих і наукових конкурсів, учасникам міжнародних конференцій та симпозіумів. Доцент Мар’яна Матвеєва своєю чергою представила презентаційний відеоролик для студентів з метою заохочення їх до участі в міжнародних конференціях та конкурсах. Згодом робота конференції продовжилася по секціях. Зокрема на факультеті їх було аж шість, де студенти мали можливість поділитися своїми науковими доробками, присвяченими особливо актуальним проблемам сьогодення.

Допис підготувала Мирослава ВОВК, заступник декана факультету економіки та менеджменту