EN   UA

 КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ М'ЯСА, М'ЯСНИХ ТА ОЛІЙНО-ЖИРОВИХ ВИРОБІВ

Завідувач кафедри, доцент  Драчук Уляна Романівна

м. Львів, вул. Пекарська, 50
тел. (032)239-26-97 
е-mail: meatoil@lvet.edu.ua

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1

Робота студентів у науковому гуртку – це важлива складова їхнього академічного розвитку та професійного зростання. Участь у наукових гуртках допомагає студентам отримати цінний досвід у проведенні досліджень, розвинути аналітичні навички та критичне мислення, а також поглибити своє розуміння певної наукової області.

Коли студенти приєднуються до наукового гуртка, вони отримують можливість працювати під керівництвом досвідчених викладачів та науковців, що надає їм доступ до експертного знання та настанов. Це допомагає студентам краще зрозуміти методи наукової роботи та вивчену тему.
Учасники наукового гуртка здобувачі вищої освіти РВО “Бакалавр” 4 курсу спеціальності “Харчові технології” Микола Лісовий та Степан Слук зазвичай займаються вивченням конкретних проблем або тем, що цікавлять їх. Під час підготовки тез до участі у конференції “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького” вони провели літературний аналіз, збирали дані, виконали дослідження і підготували результати своєї наукової роботи до публікування у збірнику конференції.
Робота студентів у науковому гуртку “М’ясо&ТехЛаб” кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів є важливим етапом їхнього навчання, що допомагає їм розкрити свій потенціал, поглибити розуміння наукових питань та підготуватися до майбутньої професійної діяльності.

1

1

1

1

1

Допис підготувала Ірина СІМОНОВА, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru