Дослідницька практика – запорука успіху майбутніх фахівців
- Деталі
-
Опубліковано: 03 червня 2024
-
Перегляди: 307
Дослідницька практика здобувачів вищої освіти є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми “Технології зберігання, консервування та переробки м’яса” другого магістерського рівня в галузі знань 18 “Виробництво та технології”, спеціальності 181 “Харчові технології” і проходить відповідно до навчального плану.
Метою практики є набуття здобувачами професійних навичок і вмінь здійснення самостійної науково-дослідної діяльності, яка ґрунтується на основі отриманих теоретичних знань у процесі навчання.
Предметом науково-дослідної практики є поглиблення навичок самостійної наукової роботи, розширення наукового світогляду здобувачів, дослідження практичних проблем та вміння пов’язувати їх з обраним теоретичним напрямом дослідження, визначити структуру і логічну схему подальшої кваліфікаційної роботи.
Для майбутньої успішної професійної діяльності необхідним є постійне удосконалення практичних навичок і вмінь та розвиток у здобувачів компетентного прийняття рішень у виробничих ситуаціях. Важливою складовою дослідницької практики є також оволодіння сучасними методами та формами науково-дослідної діяльності та вмінням працювати у колективі.
Допис підготувала Ірина СІМОНОВА, доцент кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів