Вовк Мирослава Василівна

1.Поліщук Т. Ефективність інвестування сільськогосподарських підприємств // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. «Студентська молодь та сучасна аграрна наука» – Львів: ЛНУВМ БТ імені С. З. Гжицького, 2011. – С. 124-126.

2.Бичкова С.  Інтернет-маркетинг та реклама в інтернеті // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. «Студентська молодь та сучасна аграрна наука» – Львів: ЛНУВМ БТ імені С. З. Гжицького, 2011. – С. 235-236.

3.Максимець Ю. Аналіз інвестиційної привабливості України // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. «Студентська молодь та сучасна аграрна наука» – Львів: ЛНУВМ БТ імені С. З. Гжицького, 2011. – С. 120-121.

4.Смолій Р. Оцінка інвестиційної спроможності при визначенні інвестиційної привабливості підприємства // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. «Студентська молодь та сучасна аграрна наука» – Львів: ЛНУВМ БТ імені С. З. Гжицького, 2011. – С. 131-132.

5.Котула М. І. Ефективність реалізації державної інвестиційної політики. Збірник тез Всеукраїнської інтернет– конференції молодих вчених і студентів “Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку регіональної економіки”, м. Львів, 2013.–с. 406-409.

6.Миронова О.С. Теоретичні засади управління підприємством. Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. «Вища освіта і наука України в контексті європейського освітнього простору». – Хуст, 2015. – С. 66-70.

Диндин Віталій Львович

1.Зух М. Особливості розвитку менеджменту в Україні. // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. «Студентська молодь та сучасна аграрна наука» – Львів: ЛНУВМ БТ імені С. З. Гжицького, 2011. – С. 135-136.

2.Чорняк І.П. Мотивація – основа ефективної діяльності підприємства в умовах конкурентного середовища. «Актуальні проблеми та перспективи європейської інтеграції аграрного сектору економіки України». Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, 22 травня 2015 р. – Львів: СПОЛОМ, 2015. – 144 с. – С. 97-98.

Коробка Світлана Василівна

1.Ковалик В. Інноваційний розвиток сільських територій України / В.Ковалик // Матеріали між нар. наук.-практич. конф. «Аграрна наука та вихід на сучасні ринки ЄС». – Львів. ? 2014. – С. 29-31.

2.Ковалик В.Диверсифікація діяльності сільських територій /В. Ковалик // Соціально-економічні напрями підвищення привабливості аграрного бізнесу на інноваційній основі: тези доповідей Всеукраїнської інтернет – конференції молодих вчених і студентів 27-28 листопада  2014 р. / за ред. В. С. Шебанін (гол.  ред.) та ін. – Миколаїв ? 2014. – 264 с.- С. 215-218

3.Петренко М.М. Застосування соціальних методів у трудовому колективі. // Матеріали ІІ Міжнар. наук.-практ. конф. “Акатуальні проблеми та перспективи європейської інтеграції аграрного сектору економіки України” [Текст] : зб. тез / упоряд. Н.В. Войтович; ЛНУВМтаБТ ім. С.З. Гжицького – Львів: СПОЛОМ, 2015. – с. 81-85.

Смолинець Ігор Богданович

1.Братейко-Белей О.Є. Державне регулювання аграрного ринку як чинника розвитку підприємницької діяльності / Зб. наук. праць за матеріал. міжн. наук. конф. – Львів, Сполом  2015. –  С. 16-18.

Франчук Ірина Богданівна

1.Смаль М.В. Сучасна стратегія інвестицій. Тези доп. Всеукр. студ. наук.-практ. конф. «Студентська молодь та сучасна аграрна наука». – Львів, 2011. – С. 126-127.

2.Горін Л.С. Оцінка інвестиційних ризиків при визначенні інвестиційної привабливості підприємства. Тези доп. Всеукр. студ. наук.-практ. конф. «Студентська молодь та сучасна аграрна наука». – Львів, 2011. – С. 126-127.

3.  Думанська М.В. Особливості функціонування підприємств АПК на інноваційно-інвестиційній основі // Матеріали 15 Всеукаїнської  науково-практичної конференції «Студентська молодь як соціальна одиниця розвитку освіти та науки в сучасних умовах українського суспільства». – Хуст 22-23 квітня, 2015. – С. 48-51.

Шульський Микола Григорович

1.Панченко Л., Руда Л., Хрущ В. Аналіз виробництва продукції сільського господарства аграрними формуваннями. Карпатський інститут підприємництва Університету «Україна». «Студентська молодь як соціальна одиниця розвитку освіти та науки в сучасних умовах українського суспільства». – Хуст. Ч.1. – 2015. – 646 с. – С. 25-30.

2.  Панченко Л.В., Ірза С.М. Удосконалення управлінської діяльності на підприємстві. «Актуальні проблеми та перспективи європейської інтеграції аграрного сектору економіки України». Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, 22 травня 2015 р. – Львів: СПОЛОМ, 2015. – 144 с. – С. 68-70.