Кафедра внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики щорічно долучається до заходу «День відкритих дверей». Цього року, даний захід у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбувся 27 жовтня.

Після офіційної частини, проходила зустріч абітурієнтів із деканом факультету ветеринарної медицини Стронським Юрієм Степановичем. Декан детальніше ознайомив присутніх з умовами вступу і навчання на факультеті ветеринарної медицини. Присутніми жваво обговорювались вступна кампанія, нововведення в умовах прийому до вищих навчальних закладів на наступний рік, зокрема питання пільгових категорій та підрахунок конкурсного бала при вступі до вишу.
Про важливість правильного вибору майбутньої професії, набуття знань та практичних навичок, можливості проходження практики та стажування у клініках і закладах вищої освіти за кордоном, розповідала професор Слівінська Любов Григорівна.
Учасники заходу мали можливість ознайомитись з територією факультету ветеринарної медицини. Ще сьогоднішні учні, а завтра – майбутні абітурієнти, відчули атмосферу студентського життя відвідавши лекційні аудиторії, рентгенкабінет, кабінети ендоскопії та ультразвукової діагностики, клініки, навчальну лабораторію, практикуми, де проходять заняття у студентів.
Серед присутніх були не тільки одинадцятикласники та випускники технікумів. Ознайомитись з фахом лікаря ветеринарної медицини прийшли учні третього та восьмого класів.

Бажаємо майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір майбутньої професії, успішно здати ЗНО та з радістю чекаємо Вас у стінах нашої «АLMA MATER».