uk f

УВАГА !
Сайт знаходиться у стадії розробки.
Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Попередня версія сайту тут.
The previous verdion of the site here
.

Детальніше про факультети можна переглянути тут


Згідно з Правилами прийому у 2018 році сільським коефіцієнтом можуть скористатися вступники, які зареєстровані у селах не менше двох років та в рік вступу здобули повну загальну середню освіту у школах, що знаходяться на території сіл. Сільський коефіцієнт збільшено для вступників на аграрні спеціальності. В нашому ЗВО для спеціальностей 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», 207 «Водні біоресурси та аквакультура» сільський коефіцієнт дорівнює 1,05 , а на інші спеціальності 1,02.
Вступники, які претендують на отримання сільського коефіцієнта, можуть окрім визначеної Довідки про реєстрацію місця проживання особи завантажувати в кабінет інші документи, що підтверджують термін їх реєстрації в селі. Це необхідно робити у випадку, коли фактичний термін реєстрації вступника в селі перевищує два роки, однак в реєстрі, на основі якого видається довідка, інформація про це відсутня.
Довідку та інші документи, що підтверджують реєстрацію в сільській місцевості потрібно завантажувати в електронний кабінет одним файлом.
Зразок довідки, що підтверджує право використання сільського коефіцієнта можна завантажити за посиланням >>Довідка. Форма 13.<<


З 18 до 26 червня проходила навчальна практика у студентів 1 курсу спеціальності 216 «Фармація. Промислова фармація» . Під час проходження практики студенти зібрали гербарій лікарських рослин в природі, навчилися визначати рослини та вивчили їх українські та латинські назви.
Детальніше...

Гарячу Лесю Михайлівну

Старшого лаборанта кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики

Детальніше...

Німець Надію Іванівну


Старшого лаборанта кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики

Детальніше...


В гармонії з природою! Саме такими словами можна коротко охарактеризувати нашу поїздку в приватне господарство до Тараса Ігоровича Суходольського. Ввічливий господар вийшов зустріти автобус з гостями до центральної дороги. Його коротка розповідь про свій спосіб життя, не так далеко від міської суєти, викликала неабиякий інтерес. Дорогу по-під лісом подолали швидко. Цікавість викладачів та студентів з кафедри водних біоресурсів та аквакультури ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького – зростала…
Детальніше...

4 липня перший проректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Ігор Богданович Турко та проректор з навчально-методичної роботи Магдалина Петрівна Драч провели зустріч з начальником служби управління персоналом ПрАТ «Тернопільський молокозавод» (торгова марка «Молокія») Наталією Семенюк.

 

Детальніше...


Підсумкова атестація – це завершальний етап навчання у закладі освіти та перевірка набутих знань, умінь і навичок студентів.
З 18 по 22 червня 2018 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права працювала Екзаменаційна комісія для проведення атестації студентів напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та спеціальності «Право».
Детальніше...

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви в електронній формі (за винятком осіб пільгових категорій, які можуть складати іспити або проходити співбесіду в закладі вищої освіти). Для цього абітурієнтам необхідно  зареєструвати особистий електронний кабінет: з 02.07. по 25.07.2018 р.  У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Ґжицького діє консультаційний центр для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі (м.Львів вул. Пекарська, 50) 

Створити електронний кабінет абітурієнта можна за посиланням: https://cabinet.osvitavsim.org.ua/login/register

Інструкція з створення електронного кабінету >>ЗАВАНТАЖИТИ<<

Відео-інструкція про порядок реєстрації особистих електронних кабінетів вступників >>ПЕРЕГЛЯНУТИ<<

Калькулятор обчислення середнього бала >>ЗАВАНТАЖИТИ<<

 Біотехнологія – це вже далеко не таємниця чи чудернацькі витівки та експерименти;
 Це майбутнє промисловості, медицини, екології;
 Це важка праця, результати якої є переломними для світу;
 Це незвичні пригоди у світі науки;
 Це перспективний та цікавий фах.

Детальніше...

Дочірні категорії