EN   UA

Фото 1 7

25 вересня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Вже традиційно колегіальний орган Університету розпочинає свою роботу із вшанування полеглих у війні захисників хвилиною мовчання.

Відповідно до затвердженого порядку денного Вчена рада заслухала першого проректора, доцента Ігоря Турка, який доповів про внесення змін та доповнень до Порядку призначення і виплати стипендій здобувачам вищої освіти. Проректор також ознайомив присутніх із підсумками засідання стипендіальної комісії Університету. Члени Вченої ради одноголосно проголосували за внесення запропонованих змін та доповнень.

Детальніше...

зображення viber 2024 09 25 12 02 56 515

Цього навчального року наш Університет висловив зацікавлення у впровадженні в освітній процес абсолютно інноваційної навчальної дисципліни «Антикорупція і доброчесність», розробленої Офісом доброчесності НАЗК на виконання Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки.

Доцент кафедри права, уповноважена з питань запобігання та виявлення корупції Університету Христина Кульгавець пройшла спеціальне навчання та отримала відповідний сертифікат, що засвідчує право на викладання дисципліни.

Детальніше...

Фото 1 5

«Паста-кафе» гостинно прийняло перших відвідувачів. Оновлений та осучаснений університетський заклад громадського харчування порадував своїх поважних гостей великим вибором смачних та корисних страв.

Детальніше...

unnamed

25 вересня 2024 року минає 90 років від дня народження Богдана Васильовича Кипибіди – відомого вченого в галузі селекції і розведення тварин, кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри генетики і розведення тварин, декана факультету заочної освіти Львівського зооветеринарного інституту.

Богдан Васильович Кипибіда народився у селі Чернихівці Збаразького району Тернопільської області. У 1959 році закінчив Львівський зооветеринарний інститут за спеціальністю «зоотехнія» і був спрямований на роботу в Козятинський район Вінницької області на посаду зоотехніка відділення радгоспу. З жовтня 1959 року по травень 1962 року працював викладачем зоотехнічних дисциплін Кременецького сільськогосподарського технікуму. У 1962–1965 роках навчався в аспірантурі при Львівському зооветеринарному інституті на кафедрі спеціальної зоотехнії під керівництвом професора Авеніра Борисовича Ружевського. Кандидатську дисертацію на тему «Господарсько-біологічні особливості виробничих типів чорно-рябої худоби і деякі показники м’ясності та молоковіддачі» захистив 1965 року. З червня 1965 року працював асистентом, а з 1971 року – доцентом кафедри генетики і розведення тварин. З 1978 року був заступником, а згодом деканом факультету заочної освіти інституту.

Детальніше...

У середу, 25 вересня 2024 р. об 14:30 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради Університету

  1. Про внесення змін та доповнень до Порядку призначення і виплати стипендій здобувачам вищої освіти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Доповідач: перший проректор, доц. Ігор Турко

  1. Про присвоєння вченого звання доцента Волошину Ростиславу Веніаміновичу та Гуртовій Тетяні Валентинівні.

Доповідач: вчений секретар, доц. Ірина Сливка

Детальніше...

Корнієнко Олексій БТФ

Олексій Корнієнко

(30.12.1993-16.09.2024)

Уродженець села Мирогоща Друга Рівненської області.

Навчався у Мирогощанському ліцеї Мирогощанської сільської ради. Закінчив Мирогощанський аграрний фаховий коледж за спеціальністю «Виробництво і обробка продукції тваринництва». Згодом вступив до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Працював у ресторанній сфері у місті Львові. За словами рідних, Олексій Корнієнко був «добрим, вірним другом, люблячим чоловіком, братом та сином; з нетерпінням чекав на народження донечки». Любив солодощі, тварин та музику. Мріяв відкрити власну кавʼярню.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боровся із ворогом у лавах 1-го прикордонного Донецького загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

У Олексія Корнієнка залишилися мама, вагітна дружина та сестра.

Фото 3 8

Фото 2 10

Детальніше...

IMG 0358

21 вересня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького проведено круглий стіл «Необхідність розробки та особливості впровадження санітарно-гігієнічних норм та умов при проведенні занять з каністерапії в Україні», на який з’їхалися фахівці у цьому напрямі терапії з різних куточків нашої держави, а також представники від Університету – виконувач обов’язків проректора з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк, доцент кафедри генетики та розведення тварин Петро Боднар, доцент кафедри годівлі тварин і технології кормів Ірина Семчук, старший викладач кафедри реабілітації та здоров’я людини Іванна Блайда, завідувач кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука,  професор Богдан Гутий, доценти цієї ж кафедри Надія Маргело та Галина Клим і старший викладач цієї кафедри Уляна Вус.

Детальніше...

IMG bbcfded4f695420fabe33fd3dd0ca084 V

Детальніше...

фото 1 4

Після приїзду зі зони бойових дій киця Ксеня, живучи в затишних умовах, вже адаптувалася і трішки відновила сили. У нового господаря киця має належний догляд, увагу і все потрібне для того, аби рости активною, грайливою і здоровою.

Детальніше...

Фото 1 3

На черговій зустрічі виконувача обов’язків ректора Університету, професора Іван Парубчак, виконувача обов’язків декана факультету ветеринарної медицини доцента Тараса Пундяка, гаранта освітньо-професійної програми «Ветеринарна медицина» професора Ірини Ковальчук та завідувача відділу якості Наталії Сусол було розглянуто одне з ключових питань у сфері підвищення якості освітнього процесу – дотримання принципів академічної доброчесності.

Детальніше...

Дочірні категорії