EN   UK

Шановні професори, викладачі, співробітники, студенти!
Щиро вітаю усіх Вас, християн Західного і Східного обрядів, із світлим Христовим Воскресінням!
Нехай це величне свято наповнить серце кожного світлим почуттям надії і любові, дарує щастя Вам і Вашим родинам.
Христос Воскрес. Воістину Воскрес!


Ректор, професор Володимир СТИБЕЛЬ

18 квітня у нашому університеті розпочала роботу студентська міжнародна наукова конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького» , у якій беруть участь студенти з 20 ВЗО України та Польщі.

Детальніше...

11 квітня 2019 року студентка факультету економіки та менеджменту Анна Супруненко та студентки факультету ветеринарної гігієни, екології та права Марія Турчак і Софія Петрощук у складі української делегації взяли участь у XXV Міжнародній студентській конференції «Студентська наукова діяльність - 2019», яка проходила на економічному факультеті Університету Матея Бела у Банській-Бистриці (Словацька Республіка).
Детальніше...

Хресна дорога - це ті спогади, коли Пилат засудив Ісуса Христа на смерть, освячена невинною Кров'ю, нечуваними стражданнями та незліченними Ранами Святого Тіла. Розважаючи про Христові страсті, Його терпіння і муки, люди йшли за Ісусом, крок за кроком аж на гору Голгофту, де було виконано вирок смерті - розп'яття.
Детальніше...

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини і біотехнологій імені С.З.Гжицького на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права відкрито спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія» ( реабілітаційне, відновче лікування людей після перенесених важких захворювань, травм, операцій) . Вперше програма підготовки таких спеціалістів, окрім відомих кінезітерапевтичних та фізіотерапевтичних лікувальних методик, буде включати анімалотерапію (лікування людей з допомогою тварин: дельфінотерапія, іпотерапія, апітерапія, каністерапія тощо). Навчання проводитимуть фахівці з великим досвідом роботи, а практична підготовка здійснюватиметься на кращих вітчизняних та закордонних клінічних реабілітаційних базах.
Фахівці з фізичної терапії, ерготерапії можуть працювати в реабілітаційних та фізіотерапевтичних відділеннях лікарень, поліклінік, госпіталів; санаторно-курортних закладах та профілакторіях; будинках відпочинку і СПА-салонах; реабілітаційних центрах; спортивно-оздоровчих установах тощо.
Зарахування до складу студентів на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного бюджету та фізичних і юридичних осіб відбувається за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з наступних предметів:
• Українська мова і література
• Біологія або хімія
• Фізика або математика
Абітурієнти можуть бути зараховані на навчання лише на платну форму за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів:
• Українська мова і література
• Біологія або математика
• Історія України або іноземна мова
Термін навчання на основі ПЗСО – 4 роки.
Зарахування на основі ОС «Молодший спеціаліст» відбувається за результатами співбесіди з фахових дисциплін.
Термін навчання - 3 роки для випускників спеціальностей 223 «Медсестринство» і 224 «Технології медичної діагностики та лікування» і 3 роки 6 місяців – для випускників інших спеціальностей.

Підготовка фахівців здійснюється лише за денною формою навчання.

Детальніше...


Минулого тижня відбулися звітно-виборна конференція Профспілкового комітету студентів і аспірантів нашого університету. На початку засідання виконуючий обовязки голови Профкому Антон Фарафонов звітував про діяльність за увесь час свого керівництва. Також студенти заслухали звіт ревізійної комісії, який озвучила Ольга Гарбузинська. На посаду нового голови Профкому студенти висунули три кандидатури: Соломію Мосевич (3 курс, ВГЕП), Віталія Шверина (1 курс СП, ФВМ) та Богдана Саха (2 курс, ФХТБ). Кандидати розповіли про себе та ознайомили колег із своїми програмами. У нелегкій конкуренції і переважною більшістю голосів перемогу здобула Соломія Мосевич.
Ми бажаємо новій лідерці ПК студентів та аспірантів ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького натхнення, терпіння, завзяття та реалізації задумів.

Дочірні категорії