US   UK

Вже стало доброю традицією у нашому університеті напередодні Дня святого Миколая проводити благодійний ярмарок, ініціатором якого є Профспілковий комітет студентів та аспіратнів.
Детальніше...

Детальніше...


30.11.2018 – 01.12.2018р. під патронатом Голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та Консула Республіки Польща у Львові Рафала Вольського відбулась міжнародна українсько-польської конференція «Львівська академія ветеринарної медицини – історична ветеринарна спадщина народів Східної Європи».

Детальніше...

6 грудня на факультеті економіки та менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулася зустріч з народним артистом України, актором Львівського національного театру імені Марії Заньковецької Борисом Михайловичем Мірусом.
Детальніше...

Запрошуємо студентів денної, вечірньої та заочної форм навчання прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в університеті. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Cьогодні 4 грудня в Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького розпочав роботу міжнародний тренінг-семінар в рамках програми Erasmus + «Поліпшення навичок спеціалістів з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи » (Ag-Lab).У якому взяли участь вчені з Грузії, Молдови, Словенії, Польщі, Франції, Італії і України.
Детальніше...

З нагоди святкування Всесвітнього Дня науки в ім'я миру та розвитку молоді учені нашого університету: кандидат технічних наук, асистент кафедри технології молока і молочних продуктів Інна Володимирівна Скульська, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В Поповича Оксана Степанівна Саламін і кандидат ветеринарних наук, асистент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин імені Г.В.Звєрєвої Орест Андрійович Кацараба стали лауреатами обласної премії, яку щорічно надає Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада молодим ученим і дослідникам "За наукові досягнення, що сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі".

Детальніше...

25 листопада наш університет гостинно відчинив двері для майбутніх вступників – випускників шкіл, коледжів та їхніх батьків. У святі взяли участь близько 300 майбутніх абітурієнтів.

 

Детальніше...

ПРОГРАМИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ
2 2


 

22

Дочірні категорії

 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13