EN   UK

У понеділок, 20 січня 2020 р. об 14.00 год. в аудиторії №6 відбудеться засідання Вченої ради університету.

 1. Підсумки наукової роботи та науково-технічної діяльності університету за 2019 рік та основні напрями і завдання на 2020 рік.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О.М.; декани факультетів

 1. Про рекомендацію тем науково-дослідних робіт для державної реєстрації

Доповідач: начальник НДЧ, доцент Щербатий А.Р.

 1. Звіт про роботу стипендіальної комісії у ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького.

Доповідач: перший проректор Турко І.Б.

 1. Висунення кандидатур на заміщення вакансій дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів відповідно до конкурсу, оголошеного Президією НААН України

Доповідач: перший проректор Турко І.Б.

 1. Звіт про виконання кошторису Університету у 2019 році та затвердження кошторису Університету на 2020 рік.

Доповідач: головний бухгалтер університету Демків М.І.

 1. Різне.

Голова Вченої ради

професор                                                                                                                                                                                                                             В. В.СТИБЕЛЬ

Дорогі колеги!

Настав час спланувати навчання та стажування на новий рік!

Команда Европейської ліги професійного розвитку (ELPD) підготувала для Вас більше фахових наукових проектів із безліччю можливостей для розвитку академічної мобільності та формування нових наукових звершень та нових досягнень!

Детальніше...

 

Ректорат, співробітники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, колектив факультету економіки та менеджменту і кафедри історії України, економічної теорії та туризму глибоко сумують з приводу того, що 13 січня 2020 року на 50-му році життя після тривалої хвороби перестало битися серце Бежук Ольги Миколаївни – кандидатки історичних наук, доцентки, членкині Української асоціації дослідників жіночої історії та Львівського товариства імені Ольги Басараб. Ольга Миколаївна займалася гендерними студіями, усе своє наукове життя присвятила дослідженню діяльності галицького жіноцтва в часи Великої війни та у міжвоєнний період.

Детальніше...

Останнє засідання вченої ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького в 2019 році, що відбулося 26 грудня, розпочалося різдвяною колядою – завітав народний чоловічий хор “Дзвін” (керівник Степан Дольний) з різдвяною зіркою, колядками та вішуваннями і створив усім новорічно-різдвяний настрій.

Детальніше...


Вийшла у світ наукова монографія під назвою „Світ рослин у мистецтві та поезії Тараса Шевченка” (Львів: Манускрипт, 2019. – 636 с.), її автором є Йосип Берко – доктор біологічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, почесний член Українського ботанічного товариства, завідувач кафедри ботаніки, згодом біології (1983–2010 роки) нашого університету.

Детальніше...

14

12

Серед численних жіночих свят найзнаменнішим є свято великомучениці Катерини, що припадає на 7 грудня. Саме в цей день у 305-му, за іншими джерелами – у 307-му році, її стратили. При чому за однією версією колесували, за іншою – відрубали голову.

Детальніше...

14 листопада у ЛНУВМБ ім. С.З.Гжицького відбувся турнір інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?", у якому взяли участь студенти 1 - 3 курсів усіх факультетів. Команди боролись за можливість представляти університет на міжвузовому турнірі ЩДК, який відбувся 20 листопада в Українському Католицькому Університеті.

Детальніше...

23-24 листопада у Одесі відбувся Всеукраїнський дебатний турнір "Кубок Одеси". Студенти нашого університету Олександр Добровольський, Олена Жук та Яна-Марія Шевчук взяли участь у цьому турнірі. Серед учасників турніру дебатери з найрізноманітніших куточків України: Харкова, Вінниці, Коломиї, Івано-Франківська, Києва, Львова, Тернополя і т.д. Всього "Кубок Одеси" налічував 50 команд (100 учасників). Організатором турніру є Громадська організація «Debate for Changes».

Детальніше...

Відповідно до Програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки (продовжена до 31 грудня 2021 року) Угорська Сторона надає до 100 стипендій для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

-    40 стипендій щороку за бакалаврськими та магістерськими програмами за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямками підготовки;

-     20 стипендій щороку за магістерськими програмами повного циклу за технічним та медичним напрямками;

-    40 стипендій щороку для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.

Детальніше...

Дочірні категорії

 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13