13 листопада студенти I курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» і студенти III курсу спеціальності 181 «Харчові технології» разом із доценткою кафедри біотехнології та радіології О.З. Сварчевською і асистенткою І.І.Двилюк відвідали «Львіварню» – єдиний в Україні музей пивоваріння. У гарно оформлених залах музею екскурсовод розказав з чого починалася історія пива у світі, які особливості мала справа пивоваріння в нашому місті, як пивом лікували людей, хто такі «батяри» та яке відношення вони мали до пива.

В приміщеннях музею представлено цікаві археологічні знахідки, інструменти пивоварної справи, пивні бочки, кухлі і навіть легендарний пивний кухоль найвідомішого власника пивоварні в XIX столітті – Роберта Домса. Також за допомогою сучасних інсталяцій студенти дізналися, що саме входить до складу пива, як воно виготовляється та які є види хмільного напою.