EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


20-21 квітня делегація Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького взяла участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам факультету ветеринарної медицини Вроцлавського природничого університету (Польща).

Наші університети єднає давня дружба та активна співпраця. Відбуваються постійні обміни науковців та студентів, проводяться спільні дослідження. Польські колеги допомагають ЛНУВМБТ імені С.З.Ґжицького медтехнікою, обладнанням та надають іменні стипендії найкращим українським студентам, які прагнуть продовжити навчання у Вроцлаві.


Під час урочистої академії ректору Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького Володимирові Стибелю було присвоєно звання Почесного професора Вроцлавського природничого університету. За це рішення одноголосно проголосували усі члени Вченої ради цього польського вищого навчального закладу. В.В. Стибель став п’ятнадцятим у гроні тих достойних мужів науки, яким присвоєно звання Почесного професора природничого університету у Вроцлаві. Ну і першим науковцем з України, який удостоївся цієї відзнаки.


Дякуючи колегам з Вроцлава ректор ЛНУВМБТ імені С.З.Ґжицького, професор Володимир Стибель зазначив: «Мене переповнюють неймовірні позитивні та щирі емоції від цього рішення Вашої вченої ради. Бо це не лише визнання моїх наукових заслуг, як професора, чи управлінських, як ректора. Це визнання в моїй особі усієї післявоєнної школи львівської ветеринарії. Це визнання заслуг моєї Аlmа Mater, якою Академія Ветеринарної Медицини у Львові, була і для багатьох поколінь польських та українських ветеринарів. Це не лише визнання, але й величезне зобов’язання та аванс. Запевняю Вас, шановне товариство, що я буду з гордістю і гідністю нести цей гоноровий титул, який Вчена рада Вроцлавського природничого університету присвоїла моїй скромній особі. Вроцлавський природничий університет є спадкоємцем інтелектуального та наукового доробку львівських навчальних закладів довоєнного періоду. Нас єднає не лише спільна історія, а й ще краще велике спільне майбутнє. Мрію про час, коли між нашими країнами кордон буде лише на карті і ніщо не заважатиме нашим науковим, професійним, молодіжним обмінам та звичайним міжлюдським контактам. Нехай живуть у мирі і процвітають наші країни, наші чудові Львів та Вроцлав. Нехай слава про наші університети та наших науковців лунає по всьому світові. А ми збагачуємося духовно та інтелектуально».


В.В.Стибель висловив подяку польським колегам, Ректору Вроцлавського природничого університету, професору Тадеушу Тішці, деканам, усім друзям за підтримку нашого університету та української науки.

Під час урочистостей у Вроцлаві за багаторічну співпрацю та наукову діяльність були відзначені також і кілька викладачів ЛНУВМБТ імені С.З.Ґжицького. Пам’ятну медаль «За заслуги перед Природничим університетом» отримали професори Антон Гамота та Василь Стефаник, доцент Ігор Максимович.

Андрій Болкун

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru