EN   UA

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ (БАКАЛАВР)

Заповніть заяву для участі у творчому конкурсі. З графіком проведення творчого конкурсу можете ознайомитись за посиланням. Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID - картки, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами заяви.
Реєстрація відкрита за посиланням: https://forms.gle/YSFLENUjNZ23EZW2A .
Консультацію можете отримати за телефонами:
(032) 239-26-13;
097-063-35-12 – Київстар
093-024-18-89 – life:)
095-227-85-33 – МТС
79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.


 

Реєстрація для участі у вступних іспитах осіб пільгових категорій!

Проходити реєстрацію та брати участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів (замість ЗНО) мають право пільговики (випускники шкіл та коледжів):

  • особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій;
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;
  • особи, які мають захворювання та/або патологічні стани, які є перешкодою для проходження ЗНО;
  • особи, яким за рішенням регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти відмовлено в реєстрації для участі в 2020 році в зовнішньому незалежному оцінюванні через неможливість створення особливих (спеціальних) умов;
  • особи, які проживають на тимчасово-окупованих територіях;
  • громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил (на період її проведення);
  • особи, звільнені з військової служби починаючи з 01 грудня 2019 року включно;
  • громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту за кордоном у період між 01 вересня 2019 року та 30 листопада 2020 року.

Заповніть заяву.   З графіком проведення вступних іспитів можете ознайомитись за посиланням.  Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID-картки, свідоцтво (атестат) про повну загальну середню освіту або довідку про його отримання, довідку, що підтверджує наявність пільги, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами  заяви.

Ознайомтесь з переліком спеціальностей та конкурсних предметів, а також з графіком іспитів.

Реєстрація відкрита за посиланням: http://reg.lvet.edu.ua/i.php

Консультацію можете отримати за телефонами:

(032) 239-26-13

097-063-35-13 – Київстар;

093 – 063-35-12 – Life;

095-227-85-33 – Vodafone.

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 

Ректорат, співробітники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, колектив факультету економіки та менеджменту і кафедри історії України, економічної теорії та туризму глибоко сумують з приводу того, що 13 січня 2020 року на 50-му році життя після тривалої хвороби перестало битися серце Бежук Ольги Миколаївни – кандидатки історичних наук, доцентки, членкині Української асоціації дослідників жіночої історії та Львівського товариства імені Ольги Басараб. Ольга Миколаївна займалася гендерними студіями, усе своє наукове життя присвятила дослідженню діяльності галицького жіноцтва в часи Великої війни та у міжвоєнний період.

Життєвий шлях Ольги Бежук – це зразок людської гідності та порядності, високого професіоналізму, наполегливої наукової праці. За понад 25-річний відрізок роботи на науково-педагогічній ниві проявила себе як справній фахівець, щира патріотка, людина з благородною життєвою місією та власними поглядами.

Смерть – це непоправне горе для рідних, близьких, друзів та колег. Світлий та незгасний спомин про її добрі земні справи назавжди залишиться у пам'яті та серцях усіх, хто знав, любив та шанував Ольгу Миколаївну, хто працював поруч із нею, кого вона навчала. 

Висловлюємо співчуття рідним, близьким, усім друзям та знайомим.

Вічна Пам'ять!

Парастас 13 січня о 19 годині в  Церкві Різдва Пресвятої Богородиці (Сихів)

Чин похорону 14 січня о 14 год на Сихівському цвинтарі (кінець вул. Зеленої)

Перед цим приблизно о 12год 30 хв. Відправа з Церкви Різдва Пресвятої Богородиці

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru